12 اپلیکیشن‌ عالی یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در خانه | zabannew

12 اپلیکیشن‌ عالی یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان در خانه | zabannew

می خواستم بدونم برای کودک یا ساله باید از چه کلیک کتابی استفاده کرد. هم­چنین سوالاتی در مورد فیلم در اختیار آن‌­ها قرار دهید تا در حین دیدن فیلم یا بعد از آن، به آن­‌ها پاسخ دهند. بعد از پخش فیلم با استفاده از سوالات زیر، از کودکان فیدبک بگیرید.

  • برای بهبود مهارت‌های خواندن، نوشتن و شنیدن نیز مانند صحبت کردن، روش‌های مختلفی وجود دارد.
  • برای گفتن ساعت و پرسش و پاسخ‌های این زمینه شیوه‌های مختلفی برای بیان وجود دارد؛ در این مبحث برخی از جملات در کشورهای مختلف انگلیسی زبان متفاوت است اما بیس جملات و اصول کلی در تمام آن‌ها مشترک است.
  • اگر در خانه فضا دارید، گوشه‌­ای را به آموزش زبان انگلیسی به کودکان اختصاص دهید، به عنوان مثال کتاب­‌ها، بازی‌­‌ها ، وسایل کمک آموزشی و ویدیوهای آموزشی را در آن­جا قرار دهید.
  • در این بخش، زبان‌آموز برای اولین بار با ساختار گرامر به صورت غیر مستقیم در قالب داستان و مکالمه بین شخصیت های کتاب مواجه می‌شود.
  • اولا ميخواستم بابت سايت خوبتون خيلي تشكر كنم و بگم عاااااليه.

اما مهم این است که از برنامه‌ای هدفمند و منسجم کمک بگیرید و وقفه‌ای در مطالعه ایجاد نشود. صحبت کردن با دوستان انگلیسی‌زبان یا نوشتن برای آن‌ها می‌تواند در بهبود مهارت اسپیکینگ و رایتینگ مفید باشد. این روش‌ها یا می‌تواند کتاب‌های آموزشی و کمک‌آموزشی باشند، یا پادکست و اپلیکیشن‌های یادگیری زبان. همچنین در کنار این‌‌ها می‌توان به فیلم و سریال انگلیسی و گوش دادن به موسیقی یا خواندن داستان‌های کوتاه انگلیسی و در سطوح پیشرفته‌تر، خواندن مجله، روزنامه، رمان و مقاله‌های علمی اشاره کرد. برخلاف تصور بسیاری از افراد، یادگیری زبان انگلیسی، فرایندی طولانی‌مدت است و به‌تدریج حاصل می‌شود. به همین دلیل، باید در این مسیر به درستی قدم برداریم و شتاب‌زده عمل نکنیم.

مجموعه دیکشنری های آموزشی:

با تماشای همان فیلم  برای بار دوم با نحوه صحیح تلفظ کلمات و اصطلاحات فیلم آشنا می‌شوید. برای دفعه سوم حتی بدون نگاه کردن به زیرنویس متوجه صحبت‌های بازیگران خواهید شد. علاوه بر بخش دستور زبان، این کتاب حاوی آموزش لغات انگلیسی نیز هست و امکان دسترسی به ۸۷ آزمون را به صورت آنلاین دارد.

برنامه ریزی برای خواندن زبان انگلیسی

دوره جامع لینگانو به نحوی طراحی شده‌است که با شیوه اصولی و با تاکید بر کاربرد موارد آموخته شده، مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای شما هموار کند. همانطور که می‌دانید، دو مورد از مهارت‌های مهم در زبان انگلیسی، خواندن و نوشتن است. خواندن انگلیسی بخش مهمی از یادگیری زبان است زیرا به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های مرتبط دیگر مانند گرامر، واژگان و نوشتن را توسعه دهید.

جزوه‌های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان تا چه اندازه مفید هستند؟

مفهوم این جمله این است که صرفاً حفظ کردن هزاران کلمه نمی‌تواند کمکی به یادگیری و بهبود مهارت‌های زبانی شما بکند. با این کار فقط اطلاعات زیادی را در مغز خود تلنبار می‌کنید و به سرعت هم فراموش می‌کنید. به‌جای این کار سعی کنید هر کلمه را به کمک مثال و در قالب متن یاد بگیرید تا هم مدتی طولانی در خاطرتان بماند و هم بتوانید از آن به درستی استفاده کنید.