SEC اولویت های امتحانی 2023 را برای مشاوران سرمایه گذاری و دلالان – اوراق بهادار منتشر می کند


17 فوریه 2023

ریچ می

برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بررسی اجمالی

در 7 فوریه 2023 بخش امتحانات SEC (“بخش”) خود را منتشر کرد. اولویت های امتح، 2023، با اعلام حوزه های کلیدی تمرکز برای سال آینده، که در شش موضوع سازماندهی شده است:

 1. مشاور سرمایه گذاری جدید و قو،ن شرکت سرمایه گذاری

 2. RIA به صندوق های خصوصی؛

 3. سرمایه گذاران ،د و خانواده های شاغل؛

 4. محیط زیست، اجتماعی، و حکومت (ESG)؛

 5. امنیت اطلاعات و انعطاف پذیری عملیاتی؛ و

 6. فناوری های نوظهور و دارایی های رمزنگاری شده

بخش روشن می‌کند که این فهرست جامع حوزه‌های تمرکزی نیست که بخش در بررسی‌ها، هشدارهای خطر، و اطلاع‌رس، در نظر می‌گیرد. در زیر نکات برجسته ای از حوزه های اصلی تمرکز وجود دارد که بخش در اعلامیه خود به آن ها افزوده است.

در این وبلاگ، ما راهنمایی های SEC را در مورد موضوعات فوق که بیشتر برای مشتریان ما من، است، برجسته خواهیم کرد.

قو،ن مشاوران سرمایه گذاری

قانون جدید بازاریابی

این بخش با توجه به تاریخ انطباق موثر آن در 4 نوامبر 2022، بر قانون بازاریابی جدید، همانطور که در قانون مشاوران قانون 206(4)-1 ذکر شده است، تمرکز خواهد کرد. RIAها”) دارای خط مشی ها و رویه های کافی هستند که به صورت کتبی اجرا شده اند، که به گونه ای طراحی شده اند که به طور منطقی از تخلفات توسط RIA و افراد تحت نظارت آنها جلوگیری کند، همانطور که در قانون بازاریابی جدید ذکر شده است. این بخش همچنین میزان تبعیت RIA با تعهدات اساسی قانون بازاریابی جدید را به ،وان یک کل در نظر خواهد گرفت.

 • رعایت استانداردها:

  • RIA ها: مبنای معقولی برای این باور داشته باشید که می‌تو،د اظهارات واقعی واقعیت و ا،امات مربوط به تبلیغات عملکرد، توصیفات، تأییدیه‌ها و رتبه‌بندی‌های شخص ثالث را اثبات کنید.

RIA و صندوق های خصوصی

این بخش اعلام کرده است که تمرکز خود را بر جنبه‌های مختلف عملیات و شیوه‌های انطباق RIA حفظ می‌کند و اینکه آیا آنها به اندازه کافی عوامل بازار فعلی را که ممکن است بر ارزش‌گذاری و صحت پرونده‌های نظارتی RIA تأثیر بگذارد، در نظر بگیرند. به طور معمول، بررسی‌های SEC، تعارضات، مسائل مربوط به انطباق، و فرآیند نظارت و تایید مربوط به هزینه‌ها و هزینه‌های RIA را ارزیابی می‌کنند:

 • مح،ه هزینه ها

 • راه‌های جایگزینی که RIA ممکن است برای به حدا،ر رساندن درآمد تلاش کند، از جمله درآمد حاصل از برنامه‌های پا،ازی سپرده بانکی مشتریان و

 • هزینه های بیش از حد.

بخش علاوه بر این، ارزیابی موارد زیر را در رابطه با RIA ها در اولویت قرار خواهد داد:

 • سیاست ها و رویه ها برای حفظ و نظارت بر ارتباطات الکترونیکی

 • خط مشی های انتخاب و استفاده از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث

 • بررسی RIAهایی که هرگز مورد بررسی قرار نگرفته اند، از جمله RIAهایی که اخیراً ثبت شده اند.

زیست محیطی، اجتماعی و حکمر،

با توجه به افزایش تقاضای سرمایه‌گذاران برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری زیست‌محیطی، اجتماعی و حکمر، (“ESG”)، بخش در نظر دارد به تمرکز خود بر خدمات مشاوره‌ای مرتبط با ESG و پیشنهادات صندوق ادامه دهد. به طور خاص، بخش به دنبال بررسی موارد زیر است:

 • این که آیا این صندوق‌های ESG مطابق با توضیحات ذکر شده در افشای آنها عمل می‌کنند یا خیر

 • آیا محصولات ESG دارای بر،ب من، هستند یا خیر

 • آیا توصیه‌های ESG برای سرمایه‌گذاران ،د به نفع سرمایه‌گذاران ارائه شده است یا خیر.

فناوری های نوظهور

این بخش همچنان به اولویت‌بندی دلال‌ها و RIAهایی که از فناوری‌های مالی استفاده می‌کنند یا از شیوه‌های نوظهور جدید که مبتنی بر فناوری یا اینترنت هستند، برای برآوردن نیازهای انطباق و بازاریابی، و همچنین خدمات کافی به حساب‌های مشتری، استفاده می‌کند. این خدمات شامل خدمات کارگزاری آنلاین، مشاوران اینترنتی، سرمایه‌گذاری‌های خودکار و پلت‌فرم‌های معاملاتی، از جمله RIAهایی است که به آنها «روبو-مشاور» می‌گویند.

بررسی‌های کارگزار-فروشنده و RIA شرکت‌هایی را که از شیوه‌های تعامل دیجیتال و ابزارها و روش‌های مرتبط برای تعیین موارد زیر استفاده می‌کنند، اولویت‌بندی می‌کنند:

 • توصیه هایی ارائه شد یا توصیه هایی ارائه شد (به ،وان مثال، از طریق استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی و پلت فرم های تجارت اجتماعی).

 • ارائه ها منصفانه و دقیق هستند.

 • عملیات و کنترل‌های موجود با اطلاعات افشا شده برای سرمایه‌گذاران سازگار است.

 • هر توصیه یا توصیه ای با در نظر گرفتن وضعیت مالی سرمایه گذار و اه، سرمایه گذاری به نفع سرمایه گذار است. و

ریسک‌های مرتبط با چنین شیوه‌هایی، از جمله تأثیری که این شیوه‌ها ممکن است بر سرمایه‌گذاران خاص، مانند افراد ارشد داشته باشد، در نظر گرفته می‌شوند.

با توجه به اختلالات ناشی از مشکلات مالی اخیر در فضای دارایی‌های کریپتو، بخش همچنین نظارت و بررسی را در صورت ،وم، تحت تأثیر بالقوه یا تحت تأثیر ثبت‌کنندگان حفظ خواهد کرد.

اقدامات توصیه شده

ما توصیه می‌کنیم که همه مشتریان مشاور سرمایه‌گذاری ما این اولویت‌های اجرایی را با توجه به فعالیت‌ها، سیاست‌ها و رویه‌های خودشان و همچنین تعهدات قانونی قابل اجرا بررسی کنند. اگر در مورد اه، و اولویت‌های بخش برای بررسی در سال 2023، یا مطابقت با مقررات، سردرگمی یا نگر، وجود دارد، مشتریان باید با وکیل ریچ می مشورت کنند.

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: قانون شرکت/تجاری از ایالات متحده


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1284134