SCOTUS در حال شنیدن استدلالات علیه بخش 230 است. دیگران می شنوند که شاکیان چقدر آمادگی ندارند


lady-justice-g9a1c9e23d_1920تا به حال به تصویر کوچک یک ویدیوی توصیه شده برخورد کرده اید و از خود بپرسید چرا و چگونه چنین چیزی ممکن است بودن بر روی پلت فرم؟ خب، بخش مسئولیت اینترنت – بخش 230 قانون نجابت ارتباطات، در جایگاه اصلی قرار دارد. بحث های شفاهی که سرنوشت حمایت ها را تعیین می کند از امروز آغاز شد. نتیجه بر روی سایت‌های میزب، محتوا مانند یوتیوب، توییچ و گوگل تأثیر خواهد گذاشت.

دادگاه عالی ایالات متحده روز سه شنبه شروع به استماع استدلال ها در یک پرونده بزرگ کرد که می تواند باعث تضعیف الف سپر قانونی که از شرکت‌های اینترنتی در برابر طیف گسترده‌ای از دعاوی حقوقی در مناقشه مربوط به یوتیوب و خانواده یک دانشجوی آمریکایی که در سال 2015 توسط شبه‌نظامیان اسلام‌گرا در پاریس کشته شد، محافظت می‌کند.

قضات در حال بررسی بودند درخواست توسط خانواده Nohemi Gonza،، یک دانشجوی 23 ساله در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا، لانگ بیچ که در فرانسه تحصیل می کرد، از رد دعوی دادگاه بدوی علیه YouTube متعلق به Google LLC. گوگل و یوتیوب بخشی از شرکت آلفابت هستند.

به زبان ساده، این یک مورد پرمخاطب است و گروهی از مردم نظرات خود را در مورد این موضوع بیان می کنند. همه آنها چاپلوس نیستند.

این واقعیت که هم عدالت توماس و هم عدالت آلیتو نسبت به نظریه خواهان برای محدود ، بخش 230 شک دارند… نشانه بسیار بدی برای تلاش برای محدود ، بخش 230 است.

– لی لیتمن (@LeahLitman) 21 فوریه 2023

تازه از بحث بخش 230 گونزالس علیه گوگل بیرون آمدم. فکر نکنید که من دیده ام که وکلای حزب در مدت زمان طول، آسیب بیشتری به پرونده های خود وارد کرده اند –

– تیم وو (@superwuster) 21 فوریه 2023

قبل از رفتن به دادگاه عالی، ،ی باید وقت می گذاشت و وکیل می داد تا شاید کمی با مطالب موضوع آشنا شود:

عیسی مسیح، این وکیلی که تلاش می‌کند بخش 230 را از بین ببرد، فکر می‌کند که تصاویر کوچک در ویدیوهای YouTube توسط YouTube ساخته شده‌اند و نه کاربران ،

— Back From the Dead Fed🗽🌐🏳️‍🌈 🇺🇦 (@fedtanyl) 21 فوریه 2023

روز اول یا نه، باید با گذشت زمان گوش خود را برای پیشرفت ها نگه دارید. این حکم می تواند عواقب غیرقابل پیش بینی برای پیمایش آ، شب عذاب شما داشته باشد:

ما مطمئن خواهیم شد که شما را با توسعه داستان به روز می کنیم. امیدوارم وکلا در روز دوم کمی آمادگی بیشتری داشته باشند.

دادگاه عالی ایالات متحده شروع به رسیدگی به چالش برای سپر قانونی شرکت های اینترنتی کرد [Reuters]


کریس ویلیامز در ژوئن 2021 مدیر رسانه های اجتماعی و دستیار سردبیر برای Above the Law شد. ال،ای رفتاری دانشکده حقوق برای T14 های تند. او میسوری را به قدری تحمل کرد که از دانشگاه واشنگتن در دانشکده حقوق سنت لوئیس فارغ التحصیل شد. او یک قایق ساز سابق است که نمی تواند شنا کند، یک نویسنده منتشر شده در نظریه نژاد انتقادی، فلسفه و طنز، و علاقه ای به دوچرخه سواری دارد که گهگاه همسالانش را آزار می دهد. می‌تو،د از طریق ایمیل به آدرس [email protected] و از طریق توییت در این آدرس با او تماس بگیرید @WritesForRent.
منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/enjoy-the-internet-while-you-can-scotus-is-hearing-arguments-a،nst-section-230/