6 ایمیل ضروری که موسسه حقوقی شما باید ارسال کند


از یادآوری‌های قرار گرفته تا به‌روزرس،‌های پرونده، در اینجا شش نوع ایمیل وجود دارد که تضمین می‌کنند خدمات درجه یک را به مشتریان خود ارائه می‌کنید.

ارتباطات ایمیلی سنگ بنای اداره یک شرکت حقوقی مدرن است. طبق گزارش انجمن وکلای آمریکا، 41 درصد از شرکت های حقوقی از بازاریابی ایمیلی استفاده می کنند. به ،وان یکی از رایج ترین ابزارهای بازاریابی شرکت حقوقی، ایمیل ها توسط مشتریان به ،وان بخشی از تجربه حقوقی آنها مورد انتظار است.

اگر در حال رقابت با شرکت های دیگر برای مشتریان هستید، استراتژی ایمیل شرکت شما باید برجسته باشد. در اینجا شش ایمیلی که موسسه حقوقی شما باید ارسال کند، و چرایی اهمیت آنها آورده شده است.

چرا شرکت های حقوقی به بازاریابی ایمیلی نیاز دارند؟

کمپین های ایمیل باید یکی از اجزای یک استراتژی بازاریابی گسترده تر باشد که از کانال ها و ،وجی های متنوعی استفاده می کند. هرچه افراد بیشتری محتوای بازاریابی شما را ببینند و با آن تعامل داشته باشند، سرنخ های بیشتری خواهید داشت. شرکت حقوقی شما ممکن است به صدها یا حتی هزاران آدرس ایمیل از مشتریان فعلی، سابق و بالقوه دسترسی داشته باشد. اجازه ندهید گرد و غبار جمع کنند.

ایجاد یک کمپین ایمیل جامع اغلب یک فرآیند آزمون و خطا است. در حالی که هر شرکتی نیازهای منحصر به فردی دارد، یک کمپین ایمیل بازاریابی قانونی به طور کلی اه، زیر را در ذهن دارد:

  • با نمایش خدمات حقوقی شرکت خود، مشتریان جدیدی را جذب کنید.
  • با ایجاد آگاهی از برند، دیده شدن شرکت حقوقی خود را بهبود بخشید.
  • در ارتباط با مشتریان فعلی، سابق و آینده نگر باشید.

81 درصد از مصرف کنندگان قانونی به دنبال ارجاع هستند قبل از حفظ وکیل یا شرکت ایمیل‌های هدفمند و ثابت، شرکت شما را برای منابع ارجاع احتمالی در ذهن نگه می‌دارد.

دفتر حقوقی من باید به چه ،ی ایمیل بزند؟

“چه ،ی” به “چه” و “چه زم،” استراتژی ایمیل شما اطلاع می دهد. قبل از تصمیم گیری در مورد ایمیل هایی که موسسه حقوقی شما باید ارسال کند، مخاطب، را که موسسه حقوقی شما می خواهد به آنها دسترسی پیدا کند را مشخص کنید. به ،وان مثال، اگر شرکت شما هم قانون خانواده و هم قانون ورش،تگی را اداره می کند، ممکن است بخواهید قانون خانواده و سرنخ های ورش،تگی خود را ت،یم بندی کنید تا بتو،د محتوای هدفمند بر اساس موضوع ارسال کنید.

موسسه حقوقی من چه ایمیل هایی باید ارسال کند؟

صرف نظر از اندازه یا حوزه فعالیت شرکت حقوقی شما، این شش ایمیل بازاریابی قانونی بلافاصله استراتژی بازاریابی ایمیلی و ارتباطات شما را ارتقا می دهند:

1. ایمیل خوش آمدید شرکت حقوقی

با ارسال خودکار ایمیل خوشامدگویی بلافاصله پس از ثبت اطلاعات تماس، برای مدت طول، تری در ذهن خود ثابت قدم باشید. این ایمیل خوش آمد گویی اولین ارتباطی است که مشتری بالقوه از شرکت شما پس از ارسال فرم درخواست در وب سایت شما دریافت می کند. برداشت اول در روابط وکیل و مشتری بسیار مهم است زیرا تجارت حقوقی به ،صر اصلی اعتماد نیاز دارد. اگر نتو،د تاثیری قوی از دروازه ایجاد کنید، در این مرحله مشتریان قابل قبولی را از دست خواهید داد. انتظارات مشتری خود را در مورد شخصیت شرکت خود و نوع ارتباطاتی که در آینده با پیشرفت موضوع دریافت خواهند کرد، تعیین کنید. دستورالعمل‌های واضحی برای هر اقدامی که ممکن است پس از دریافت این رایانامه انجام دهد، ارائه دهید.

2. یادآوری قرار ملاقات

پس از اینکه مشتری احتمالی برای مشاوره برنامه ریزی کرد، ایمیل های یادآوری قرار را در روزهای قبل از قرار ملاقات ارسال کنید. این یادآوری‌های پیشگیرانه تعداد موارد عدم نمایش را کاهش می‌دهد، به‌خصوص اگر شرکت شما قرار ملاقات‌ها را خیلی زودتر برنامه‌ریزی کند. بهبود نرخ حضور در قرار ملاقات شما همچنین بار اداری شرکت شما را کاهش می دهد زیرا قرارهای کمتری نیاز به تغییر زمان دارد.

یادآوری ها یک راه کوچک اما موثر برای ایجاد یک تجربه مثبت مشتری هستند. این ایمیل ها سازمان و توجه شما را به نیازهای مشتری نشان می دهد. اطلاعاتی را که مشتریان قبل از قرار ملاقات به آنها نیاز دارند، در نظر بگیرید، مانند مسیرهای پارکینگ برای مشاوره حضوری. یادآوری‌ها همچنین با ارائه راهی راحت برای مشتریان برای تأیید، لغو یا زمان‌بندی مجدد قبل از قرار ملاقات، آرامش خاطر را بهبود می‌بخشند.

3. خبرنامه موسسه حقوقی

یک خبرنامه قالبی ایجاد کنید تا در فواصل زم، از پیش تعیین شده (به ،وان مثال یک بار در ماه) منتشر شود. هدف این خبرنامه این است که موسسه حقوقی شما را برای مشتریان احتمالی و قبلی در ذهن خود نگه دارد. خبرنامه شما می‌تواند دارای به‌روزرس،‌های شرکتی باشد، مثلاً اگر یک منطقه تمرینی جدید راه‌اندازی کنید یا یک مکان اداری جدید باز کنید. همچنین مکان خوبی برای به نمایش گذاشتن حسن نیت شماست. مطالعات موردی، وبلاگ‌ها یا بریده‌های خبری را ارائه دهید که اثربخشی شرکت شما را در ارائه خدمات به مشتریان شما نشان می‌دهد.

خبرنامه ها وسیله ای قدرتمند و همه کاره برای ارائه یک پیام ثابت و رشد مشخصات شرکت شما هستند. با نشان دادن نحوه ارائه نتایج، اقتدار و اعتماد خود را تقویت کنید. مش،ین را تشویق کنید تا حساب های رسانه های اجتماعی شرکت شما را دنبال کنند (به گفته ABA، 81٪ از وکلا می گویند که شرکت های آنها در شبکه های اجتماعی هستند). با اشتراک گذاری لینک ها و منابع میزب، شده در دامنه خود، ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید.

4. ایمیل کارشناسی موضوع حقوقی

وبلاگ ها و مطالعات موردی نیز بخشی از یک استراتژی برای ایجاد تخصص موضوعی شما هستند. ایمیل‌های اختصاصی برای این موضوعات به شما این امکان را می‌دهند که عمیق‌تر از آنچه که تار شدن خبرنامه‌های کوتاه اجازه می‌دهد غواصی کنید. آیا حکایتی دارید که نشان دهد چگونه دوست دارید با مشتریان کار کنید؟ آیا شما پنج قانون دارید که به هر مشتری که موسسه حقوقی خانواده شما را برای رسیدگی به طلاق خود استخدام می کند، می گویید؟ اگر چنین است، آنچه را که برای نشان دادن اقتدار شرکت خود در حوزه کاری خود نیاز دارید، دارید.

5. ایمیل های تعامل با مشتری

ایمیل تعامل از مخاطبان شما می خواهد که نوعی اقدام را انجام دهند. به جای اینکه از بالا به پایین صحبت کنید، باید از پایین به بالا گوش کنید. به مشتریان خود نشان دهید که نظر آنها مهم است. از مخاطبان خود نظر یا بازخورد بخواهید تا آنها را با شرکت خود درگیر نگه دارید. پس از پایان یک موضوع، نظرسنجی رضایت را به اشتراک بگذارید. از مشتریان بخواهید داستان های شخصی مرتبط با حوزه تمرین شما را به اشتراک بگذارند. این ورودی می‌تواند به وبلاگ‌ها یا موضوعات خبرنامه، مانند «چیزهایی که آرزو می‌کردم قبل از اعلام ورش،تگی می‌دانستم» وارد شود.

6. تبریک تعطیلات

بسیاری از تبریک تعطیلات از سوی شرکت های حقوقی یک ضرورت ساده است. آنها اغلب فقط یک اعلان هستند که دفتر شما در تاریخ خاصی بسته خواهد شد. این امر به یک هدف عملی دست می یابد و استوار شما را برای لیست پستی خود در طول سال در ذهن نگه می دارد. با این حال، ا،ر شرکت های حقوقی قدرتمندترین پیام تبریک تعطیلات را حذف می کنند: پیام تبریک تولد. اگر یک CRM دارید که اطلاعات مشتری مانند تولدها را ذخیره می‌کند، می‌تو،د پیام تبریک شخصی‌شده را برای ارسال به مشتری در روز خاص او خودکار کنید. این ایمیل با سایر تبریک های تعطیلات متفاوت است زیرا طبق تعریف، نمی تو،د این ایمیل را به یکباره به کل لیست خود ارسال کنید. این نشان می دهد که شما به مشتریان خود به ،وان یک فرد فکر می کنید و آنها را به ،وان افراد می بینید. اگر بتو،د یک مشتری سابق را با یادآوری تولد او خوشحال کنید، می تو،د احتمال اینکه مشتری شرکت شما را به افرادی که می شناسند توصیه کند، به طرز چشمگیری افزایش دهید.

نکاتی برای ایمیل های بازاریابی شرکت حقوقی

مانند هر جنبه ای از بازاریابی شرکت حقوقی، خود را در جریان آ،ین قو،ن اخلاقی و بهترین شیوه های بازاریابی ایمیلی قرار دهید. داشتن دکمه لغو اشتراک به راحتی قابل مشاهده در ایمیل های بازاریابی شما ممکن است چیز کوچکی به نظر برسد، اما تفاوت زیادی ایجاد می کند.

همچنین مطمئن شوید که محتوای ایمیل مارکتینگ شما مشتری محور است. اگرچه این ایمیل‌ها فرصت کافی برای لاف زدن در مورد خود یا شرکت شما فراهم می‌کنند، بازاریابی شرکت حقوقی در نهایت داستان نحوه ارائه خدمات وکلا را برای مشتریان خود بیان می‌کند.

ایمیل های موثر ثابت هستند و مخاطب خاصی را مورد خطاب قرار می دهند. با استفاده از قالب‌ها و خودکارسازی ایمیل‌ها تا جایی که می‌تو،د، ثابت بم،د و از مشغله‌های کاری خلاص شوید. اگر یک CRM قانونی برای انجام این کار برای شما ندارید، یک نسخه ی نمایشی از Lawmatics را برنامه ریزی کنید. ما همه چیزهایی را که برای شروع نیاز دارید در اختیار داریم.


پاتریک جونیور کپی رایتر در حقوق شناسی، پلتفرم شماره 1 مدیریت ارتباط وکیل و مشتری است که به شرکت های حقوقی پذیرش مشتری، CRM و اتوماسیون بازاریابی را ارائه می دهد. هنگامی که او با حرص نمی نویسد (یا نمی خواند)، احتمالاً می تو،د او را در سکوهای نزدیکترین بازی بیسبال یا فوتبال بیابید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/04/6-essential-emails-your-law-firm-s،uld-be-sending.html