یکشنبه، 26 فوریه 2023 – چقدر جذاب


یادداشت برنامه نویسی: من دوشنبه بیشتر روز در سفر خواهم بود. در نتیجه، پست‌های جدید تا دوشنبه شب در اینجا ظاهر نمی‌شوند فید توییتر این وبلاگ احتمالاً به‌روزرس،‌های گاه به گاه ارائه خواهد شد.

در ساعت 9:30 صبح روز دوشنبه به وقت شرقی، دیوان عالی آمریکا قرار است یک لیست سفارش صادر کند، که پس از آن می تو،د به آن دسترسی داشته باشید از طریق این لینک. جان الوود اخیراً در «SCOTUSblog» حضور داشت این پیش نمایش از برخی موارد در دست بررسی

نوشته شده در 22:54 توسط هوارد باشمن«اخطاریه قضایی (23.25.23): هرگز مهم نیست. SCOTUS نظر دومی در مورد بخش 230 دارد، یک شرکت حقوقی از یکی از خود به دلیل “، بی سر و صدا” و سایر اخبار حقوقی آن هفته شکایت می کند. دیوید لات دارد این پست در سایت Substack “Original Jurisdiction” او.

نوشته شده در 22:49 توسط هوارد باشمن«چگونه بند یک قاضی دیوان عالی، قانون حق رأی را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد»: هانسی لو وانگ از NPR دارد این گزارش.

نوشته شده در 22:46 توسط هوارد باشمنتگزاس از یک قاضی ترامپ می خواهد که ا،ر ،ت فدرال را خلاف قانون اساسی اعلام کند. معمولاً این دعوا خارج از دادگاه مورد خنده قرار می گیرد. اما شما هرگز نمی تو،د با قضات ترامپ بگویید. ایان میلهایزر دارد این انشا آنلاین در Vox.

نوشته شده در 22:43 توسط هوارد باشمن


منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/02/26/#199546