چهارشنبه، 19 ژوئیه 2023 – چقدر جذاب


چهارشنبه 19 جولای 2023

“قو،ن کنترل اسلحه در کالیفرنیا و فراتر از آن در خطر است زیرا دیوان عالی متمم دوم را گسترش می دهد”: دیوید جی ساوج از لس آنجلس تایمز این گزارش.

نوشته شده در 23:14 توسط هوارد باشمن“لئونارد لئو فعال حقوقی محافظه کار – ،مت 2”: می تو،د به ،مت جدید دیروز پاد،ت Maine Wire دسترسی داشته باشید از طریق این لینک.

نوشته شده در 22:05 توسط هوارد باشمن«دیوان عالی به طور سهوی اقدام مثبتی برای مردان سفید پوست کرد. نتیجه نادرست تصمیم دیوان عالی مبنی بر ممنوعیت ترجیحات پذیرش مبتنی بر نژاد این است که به مردان سفیدپوست برای ورود به کالج کمک می‌کند». استاد حقوق نائومی شوئنبام دارد این انشا آنلاین در مجله Politico.

نوشته شده در ساعت 22:02 توسط هوارد باشمن“SEC در مورد اینکه آیا وام های سندیکایی اوراق بهادار هستند یا خیر، با جذابیتی که از نزدیک تحت نظر است، اظهار نظر می کند”. آلیسون فرانکل “در مورد پرونده” از رویترز است این پست.

نوشته شده در ساعت 21:55 توسط هوارد باشمن“دیوان عالی دارای سبک فکری روشن است”: مارک جوزف استرن دارد این مقاله فقهی آنلاین در Slate.

نوشته شده در ساعت 21:45 توسط هوارد باشمنسنای ایالات متحده ریچل بلومکاتز از اوهایو را به ،وان قاضی فدرال تایید کرد: سابرینا ایتون از دلال دشت کلیولند دارد این گزارش.

اندرو گودسوارد و ژاکلین تامسن از رویترز گزارش می دهند که «سنای آمریکا وکیل منافع عمومی اوهایو را در دادگاه تجدیدنظر فدرال تایید کرد

جان کراولی از قانون بلومبرگ گزارش می دهد که “بلومکاتز در دوره ششم به ،وان عقب مانده تسویه مجلس سنا تأیید شد

دیروز، سنای آمریکا رای داد 50 تا 48 برای تایید ریچل بلومکاتز به دادگاه استیناف ایالات متحده برای حوزه ششم.

نوشته شده در 21:38 توسط هوارد باشمن“شش ماه از سنای غیرمنتظره دموکرات – ارزیابی چشم انداز جای خالی قضات”: هاش وروگانتی اخیرا داشت این پست در وبلاگ خود، “اتاق معاینه”.

نوشته شده در 1:04 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/07/19/#207714