پینچ ولو شیرپینچ ولوچیست لیست قیمت و نمایندگی فروش Pinch Valve | کسری ساران

پینچ ولو شیرپینچ ولوچیست لیست قیمت و نمایندگی فروش Pinch Valve | کسری ساران

بدنه یا شل به دلیل این که پایه قسمت های دیگر می باشند ، مهمترین بخش شیر به شمار می روند وابتدایی ترین حدود برای تحمل فشار می باشد.این بخش نقش اتصال دهنده قسمت های پاپینگ را دارد و قابلیت اتصال به صورت دنده یا کمر جوش به شیرآلات صنعتی تهران بونت را دارند. اتصال دهنده بدنه شیر که شامل نوع ساکت ، لب جوش ، دنده ، فلنجدار می باشند جهت اتصال به خطوط لوله طراحی می شوند . به طور کلی بدنه شیر می تواند به صورت ریختگی یا فورج باشد و هر مدل می تواند برای مورد خاص طراحی و به کار برده شود. این شرکت به تازگی شیر پینچ ولو با اسلیو GROOVE  را در سایز 10 و 12 اینچ برای اولین بار به تولید انبوه رسانده است که هم مقاومت به سایش بالایی دارد و همدر براربر پاره شدگی اسلیو و یا تغییر شکل در اثر فشار مقاوم میباشد و دارای گیربکس میباشند. مجموعه پردیس فولاد با نزدیک به چهار دهه حضور تاثیر گذار در صنایع فولاد کشور، امکان خرید انواع لوله فولادی، استنلس استیل، آلیاژی، حرارتی، برودتی، آتشخوار و مانیسمان برای مشتریان فراهم کرده است.

  • پینچ ولو از جمله تجهیزات کنترلی می باشد که در صنایع مختلف با قرار گرفتن در مسیر خطوط انتقال به منظور قطع و وصل و تنظیم جریان در سیالات ساینده و خورنده،پودر ها،ذرات گرانول و … به کار برده می شود.
  • آنها می توانند برای مدیریت مایعات خورنده مورد استفاده قرار گیرند، زیرا هیچ ارتباطی بین مایع حمل شده و مکانیزم شیر واقعی وجود ندارد.
  • ماشینکاری seat ها نسبت به سایر انواع شیر ها آسان تر و ارزان تر است.
  • با اینحال، با توجه به مزایایی که پینچ ولو در صنعت نفت و گاز دارد، می‌توان این شیر کنترلی را در بسیاری از فرآیندهای صنایع نفت و گاز به‌عنوان یک راه حل کارا به‌کار گرفت.
  • یکی از کاربردهای اصلی پینچ ولو در سامانه‌های هواپیمایی، برای کنترل جریان سوخت است.

تحقیقات نشان می دهد که پینچ ولو می تواند در مواردی که جریان گاز یا مایع در سیستم حفاری بسیار بالاست، بسیار موثر باشد. همچنین، با هدف بهبود کارایی پینچ ولو، شرکت های حفاری سعی دارند نوعی پیشرفته تر از این ابزار را توسعه دهند. این ابزارها شامل نوع هایی هستند که می توانند با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، اطلاعات بیشتری درباره حرکت سیال در سیستم حفاری جمع آوری کنند و برای بهبود کارایی حفاری به کار گرفته شوند.

نیازمندی آنلاین صنعت کشور

بدنه فلزی این نوع شیر ها می تواند از چدن خاکستری، داکتیل، فولاد A216-wcb و فولاد استنلس استیل X20Cr13 و یا آلومینیوم ساخته شود. (البته در صورتی که از لاستیک های مجاز در صنایع تولید خوراکی استفاده شود. © کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به داده پردازان هومان پویان می باشد.

معرفی و خرید انواع پینچ ولو

با اینحال، با توجه به مزایایی که پینچ ولو در صنعت نفت و گاز دارد، می‌توان این شیر کنترلی را در بسیاری از فرآیندهای صنایع نفت و گاز به‌عنوان یک راه حل کارا به‌کار گرفت. پینچ ولو (Pinch Valve) یک نوع شیر کنترلی است که در صنعت نفت و گاز بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پینچ ولو با استفاده از یک کیسه از جنس مرتبه‌های مختلف، می‌تواند جریان را به‌صورت صفر تا صد کنترل کند. این شیر کنترلی نیز از یک بدنه استوانه‌ای، موجود در داخل کیسه شیر، متشکل است.

گستره این محصولات از سایز ۵۰ میلیمتر تا ۳۵۰ میلیمتر بوده و دماهای -۵۰ درجه سانتیگرادتا ۱۶۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کنند. بنده فلزی از اسلیو (Sleeve)  در برابر عوامل خارجی محافظت می کند که این امر کارکرد شیر را ایمن تر می کند. پینچ ولو فستو VZQA-C-M22C-15-S5S5-V2V4E-6 یکی از انواع پینچ ولو های فستو پنوماتیک می باشد. پینچ ولو پنوماتیک VZQA-C-M22U-6-GG-V4V4E-4 فستو ،از انواع پینچ ولو فستو می باشد. شرکت تجهیز پالایش راگا در راستای کمک به پیشرفت پروژه های کلان کشور در زمینه صنایع نفت و گاز فعالیت خود را آغاز نموده است. واردات و صادرات متریال و تجهیزات مربوط به این صنایع تخصص اصلی این شرکت می باشد و مفتخر هستیم آمادگی خود را جهت تأمین نیازهای شرکت ها و کارخانجات فعال در این عرصه، اعلام نماییم.