قاضی پرونده قرص سقط جنین قبل از نامزدی در دادگاه نامهای دیگری را در مقاله جنجالی جایگزین کرد.  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. قاضی پرونده قرص سقط جنین جایگزین دیگری کرد…

قوه قضائیه

قاضی پرونده قرص سقط جنین قبل از نامزدی در دادگاه نامهای دیگری را در مقاله جنجالی جایگزین کرد.

نوشته دبرا کاسنس وایس

یک قاضی فدرال تگزاس که علیه ،ت در مورد قرص سقط جنین حکم داد، نام خود را از یک مقاله بررسی قانون بحث برانگیز قبل از نامزدی خود برای دادگاه پس گرفت.

را واشنگتن پست این داستان در مورد قاضی منطقه ای ایالات متحده متیو کا،ماریک از ناحیه شمالی تگزاس است، که طبق گزارشات، به سردبیری در Texas Review of Law and Politics در ایمیلی گفته است که نام خود را به دلیل «دلایلی که ممکن است در تاریخ بعدی درباره آن صحبت کنم» پس می گیرد. ” واشنگتن پست ایمیل را بررسی کرد و با سردبیر که نخواست نامش فاش شود صحبت کرد.

Kacsmaryk، که معاون مشاور عمومی در مؤسسه آزادی اول، گروهی که پرونده های آزادی مذهبی را مطرح می کند، نام دو همکار در این گروه را جایگزین کرد. او این مقاله را در پرسشنامه سنای آمریکا فهرست نکرد.

این مقاله به مسائل مربوط به سقط جنین و حمایت های پزشکی از ترا،تی ها می پردازد.

هیرام ساسر، سخنگوی مؤسسه آزادی اول، به واشنگتن پست گفت که کاچماریک «سهم اساسی» به مقاله نداشته است و نام او به ،وان «حفظ مکان» است. ساسر بعداً ایمیلی را در اختیار واشنگتن پست قرار داد که نشان می‌داد استف، تاب، یکی از همکار، که در نهایت به ،وان نویسنده فهرست شد، در نوشتن پیش‌نویس اولیه مشارکت داشته است.

در آن زمان، سردبیر تگزاس ریویو حقوق و سیاست، آرون رایتز بود. او موافقت کرد که نام Kacsmaryk تا زم، که نویسندگان نهایی توسط First Liberty نام‌گذاری نشده‌اند، یک جانشین بوده است.

اما ویراستار ناشناس گفت که این تنها باری بود که نام نویسنده در زمان بررسی قانون تغییر کرد.

مقاله بررسی قانون با قانون سال 2016 توسط و، بهداشت و خدمات انس، ایالات متحده مخالفت کرد که می‌گفت پزشکان نمی‌توانند علیه بیمار، که به دنبال مراقبت‌های تایید کننده ،ت یا خاتمه بارداری خود هستند، تبعیض قائل شوند. مقاله ای که «فقه بدن» نام داشت، استدلال می کرد که این قاعده باید شامل استثناء «مخالف وجد،» برای پزشکان باشد.

Kacsmaryk در 7 آوریل حکم داد که سازمان غذا و داروی ایالات متحده وظیفه قانونی خود را برای در نظر گرفتن نگر، های ایمنی هنگام تصویب قرص سقط جنین mifepristone در سال 2000 نقض کرده است. ساموئل آلیتو، قاضی دیوان عالی ایالات متحده، این تصمیم را در حالی که دیوان عالی درخواست ،ت فدرال را بررسی می کند، به تعویق انداخت. مسدود ، تصمیم Kacsmaryk در طول دعوا. شاکیان سازمان های پزشکان ضد سقط جنین هستند.

همچنین ببینید:

ABAJournal.com: “چرا مدار پنجم اجازه فروش قرص سقط جنین را می دهد اما دسترسی گسترده به دارو را متوقف می کند”

ABAJournal.com: «آیا دادگاه می تواند قرص سقط جنین را ممنوع کند؟ قاضی فدرال اقتدار و جایگاه شاکیان را در نظر می گیرد.

ABAJournal.com: “با قاضی تگزاس آشنا شوید که مورد علاقه محافظه کاران در دعواهای داغ از جمله دعوای دعوای مربوط به قرص سقط جنین است”
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/judge-in-abortion-pill-case-subs،uted-other-names-on-controversial-article-before-nomination/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds