سه شنبه 11 ژوئیه 2023 – چقدر جذاب


سه شنبه 11 جولای 2023

“درگیری بر سر تحقیقات مربوط به صلاحیت قاضی ایالات متحده به میانجیگری منجر شد”: اندرو گودسوارد از رویترز دارد این گزارش.

و اخیراً در IPWatchdog، سابق مدار فدرال قاضی پل آر میشل پستی با ،وان “قاضی ارشد مور علیه قاضی نیومن: ش،ت غیرقابل قبول حاکمیت دادگاه، انصاف و انصاف رویه

نوشته شده در ساعت 10:00 توسط هوارد باشمنلکه گیری لوری اسمیت: او یک پیروزی برجسته در متمم اول قانون اساسی به دست آورد. مطبوعات اکنون به دروغ ادعا می کنند که او یک “پرونده جعلی” تشکیل داده است.” کریستن واگنر و ارین هاولی خواهند داشت این نوشته در نسخه چهارشنبه وال استریت ژورنال.

نوشته شده در ساعت 21:42 توسط هوارد باشمن«اصالت گرایی گمشده در نظرات ترجیحات نژادی دادگاه. هنوز برای بازگرداندن م،ای اصلی اصلاحیه چهاردهم کار وجود دارد. فقط قاضی توماس سعی کرد این کار را در مورد پذیرش دانشگاه هاروارد انجام دهد. دن مک لافلین دارد این انشا آنلاین در National Review.

نوشته شده در ساعت 21:33 توسط هوارد باشمن«شرایط مورد یا مناقشه؟ چه موردی یا موردی مورد نیاز است؟ تصمیم اشتباه دیوان عالی برای اعطای حق به لوری اسمیت برای پیگیری ادعای کاملاً فرضی خود علیه ایالت ک،ادو در پرونده طراح وب.” دیوید پست دارد این پست در «توطئه ولوخ».

نوشته شده در ساعت 21:18 توسط هوارد باشمن“پرونده دیوان عالی که من را نگران کرده است، برای بازماندگان و برای ایالت من”: کتی هوچول، فرماندار نیویورک این انشای مهمان آنلاین در نیویورک تایمز.

نوشته شده در ساعت 21:14 توسط هوارد باشمنقضات دادگاه عالی و اهداکنندگان در بازدید از دانشگاه با هم می‌آیند. این اسناد معضلات اخلاقی را نشان می دهد. برایان اسلودیسکو و اریک تاکر از آسوشیتدپرس این گزارش.

علاوه بر این، Slodysko و Tucker گزارش می دهند که “کارکنان قاضی دیوان عالی سوتومایور کالج ها و کتابخانه ها را برای ،ید کتاب های او تشویق ،د

تاکر گزارشی با ،وانفروش کتاب، وسوسه ای برای پول و نکات بیشتری از تحقیقات AP در مورد اخلاق دادگاه عالی

و تاکر و اسلودیسکو نیز گزارشی با ،وان “در داخل تحقیقات AP در مورد رویه های اخلاقی قضات دیوان عالی

این دیوان عالی آمریکا صادر شده این بی،ه به آسوشیتدپرس در پاسخ به سؤالات آن سازمان خبری.

نوشته شده در 1:23 بعد از ظهر توسط هوارد باشمن
منبع: https://،wappealing.abovethelaw.com/2023/07/11/#207285