سمینار حقوق سایبری توسط دانشگاه سامبالپور


دانشگاه سامبالپور سمیناری را در مورد حقوق سایبری: مسائل و چالش های نوظهور که در 25 فوریه 2023 برگزار می شود، برگزار می کند.

درباره دانشگاه سامبالپور

دانشگاه سامبالپور در غرب اودیشا واقع شده است و از اول ژانویه 1967 به موجب قانون دانشگاه سامبالپور که در مجلس قانونگذاری ایالتی تصویب شد، به وجود آمد. دوره تحصیلات تکمیلی حقوق در سال 1365 آغاز شد.

درباره سمینار

تیاو دپارتمان حقوق PG، دانشگاه سامبالپور سمیناری یک روزه را با ،وان “حقوق سایبری: مسائل و چالش های نوظهور” برگزار می کند. موضوع از سمینار است در این منطقه گرگ و میش فناوری اطلاعات، که در آن قانون سایبری به ،وان یک رشته به طور مداوم در حال تحول بوده است.

در گذشته رویدادهای اخیر و بیماری همه گیر ابعاد مختلفی به آن اضافه کرده است، مانند متاورس، توکن غیرقابل تعویض، زنجیره بلوکی، ارز رمزنگاری شده، دیفای، هوش مصنوعی (AI)، کار از خانه (WFH)، جلسات آنلاین، پزشکی از راه دور، OTT، وب 3.0، بازی آنلاین، خانه هوشمند، NFT، اینترنت اشیا، خدمات 5G و غیره.

روشی که فناوری‌ها با فناوری‌های جدید جایگزین می‌شوند، نقض مداوم امنیت سایبری در سراسر جهان وجود دارد. قانون نمی تواند ثابت بماند. باید با زمان حرکت کند. همه نوآوری ها یا پیشرفت های جدید در فناوری های موجود چالش های جدیدی را برای برادری قانونی ایجاد می کند.

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

ما در حال حاضر در سال 2023 و چند روند اخیر در آن هستیم فناوری اطلاعات، که تأثیر عمیقی بر شرایط زندگی ما دارد، در اینجا ترسیم شده است تا از منظر قانونی بررسی شود.

هدف این سمینار این است که بستری باشد که در آن متخصصان، دانشگاهیان، نمایندگان، دانش پژوهان و همچنین افراد در سطح وسیع با یکدیگر تعامل داشته باشند و ایده ها و دانش خود را در مورد مسائل و چالش های نوظهور در زمینه حقوق سایبری تبادل کنند. هدف نه تنها یافتن پاسخ‌های بدیع، بلکه پرسیدن سؤالات مهم نیز هست. امیدواریم این سمینار نور جدیدی را بر موضوعی که هم انقلابی و هم مرتبط است، بیافزاید.

شایستگی

مقالات پژوهشی/ سمیناری از محققان، پژوهشگران، متخصصان، دانشگاهیان، متخصصان سایبری و دانشجویان دعوت می شود تا بر اساس موضوع یا موضوعات فرعی فوق ارسال کنند. همچنین پیشنهاد می شود مقالات منتخب کمیته پس از پایان سمینار در قالب کتاب ویرایش شده با شماره شابک در جلد ویژه منتشر شود.

چگونه ثبت نام کنیم؟

علاقه مندان می توانند از طریق فرم موجود در انتهای پست در سمینار ثبت نام کنند.

چگونه ارسال کنیم؟

کلیه چکیده ها و مقالات کامل همراه با مشخصات ثبت نام از طریق ایمیل زیر ارسال می شود: [email protected]

هزینه ثبت نام

  • محقق پژوهشی: 100 میلیون تومان 500
  • دانشگاهیان / سایرین: 2000 تومان 750
  • نفر همراه: 2000 تومان 500
  • هزینه ثبت نام شامل کیت سمینار و پذیرایی می شود.

محل

سامبالپور، اودیشا

تاریخ های مهم

  • ارسال مقاله کامل: 20 فوریه 2023
  • سمینار – 25 فوریه 2023

در صورت وجود هرگونه سوال با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

سلب مسئولیت: WEF آوریل، 2021، Lawctopus هیچ «فراخو، برای مقالات/وبلاگ‌ها» توسط مجلاتی که در زمان ارسال هزینه دریافت می‌کنند، منتشر نخواهد کرد. اگر مجله‌ای پیدا کردید که این کار را انجام می‌دهد، لطفاً ما را در tanuj.kalia معرفی کنید[at]lawctopus.com


منبع: https://www.lawctopus.com/cfp-seminar-on-cyber-law-sambalpur-university/