دعوای تگزاس مدعی است که لایحه هزینه های فدرال به دلیل نصاب نیابتی قانونی نیست


  1. صفحه اصلی
  2. رو،مه
  3. شکایت تگزاس لایحه هزینه های فدرال را متهم می کند…

قانون اساسی

دعوای تگزاس مدعی است که لایحه هزینه های فدرال به دلیل نصاب نیابتی قانونی نیست

نوشته دبرا کاسنس وایس

تگزاس

تصویر از Shutterstock.

ایالت تگزاس در یک دادخواست ادعا می کند که لایحه هزینه های فدرال 2023 به قانون تبدیل نشد زیرا بدون نصاب حضوری مجلس نمایندگان ایالات متحده مطابق با قانون اساسی تصویب شد.

این کت و شلوار 15 فوریه معتقد است که قانون اساسی مست،م حضور فیزیکی اعضای مجلس برای حد نصاب است و آرای نیابتی قابل شمارش نیست. Law.com و اخبار فا، از جمله نشریات با پوشش هستند.

کن پ،تون، دادستان کل تگزاس، شکایت خود را اعلام کرد یک بی،ه مطبوعاتی. او گفت: «بنیان‌گذاران ما اگر می‌توانستند ببینند نانسی پلوسی، رئیس‌جمهور سابق چگونه از رای نیابتی برای تغییر نظام قانون اساسی ما استفاده می‌کند، در قبر خود می‌روند.»

مجلس در 23 دسامبر 2022 اصلاحات سنا را در قانون تخصیص تلفیقی 2023 پذیرفت، زم، که کمتر از نیمی از اعضای آن حضور داشتند. رای به اسکناس 1.7 تریلیون دلاری 225-201 بود که آرای نیابتی شمارش شد.

اما این لایحه هرگز بدون داشتن حد نصاب حضوری در مجلس نمایندگان تصویب نشد. در نتیجه، در این دعوا آمده است که «امضای جو بایدن، رئیس جمهور، بی اعتبار بود».

این شکایت به قانون اساسی استناد می کند که بند آنکه می گوید: «هر مجلسی قاضی انتخابات، بازگشت و صلاحیت اعضای خود خواهد بود و ا،ریت هر یک حد نصاب ،ب و کار را تشکیل می دهد. اما تعداد کمتری ممکن است روز به روز به تعویق بیفتد و ممکن است مجاز به اجبار حضور اعضای غایب، به نحوی، و با مجازات هایی که هر مجلس ممکن است تعیین کند، شود.

طبق دادخواست، بخش‌های مختلفی از این لایحه بر تگزاس تأثیر می‌گذارد. آنها عبارتند از:

• اصلاحیه ای به ،وان هفتم قانون حقوق مدنی که ایالت ها را در صورت عدم تطبیق معقول برای بارداری و زایمان مشمول شکایت می کند. در این دادخواست آمده است که قدرت ،ت فدرال برای لغو مصونیت حاکمیتی یک ایالت به «مصالحات مربوط به حفاظت برابر و مراحل قانونی» محدود می شود. “فقدان محل کار برای کارمندان باردار در میان آنها نیست.”

• هزینه بر روی یک برنامه آزمایشی که مهاجر، را که به طور غیرقانونی در ایالات متحده هستند با خدمات اجتماعی مرتبط می کند. این برنامه باعث می شود تگزاس و ،ت های محلی آن پولی را برای مهاجران ،ج کنند که در غیر این صورت آنها را ،ج نمی ،د.

Law.com گزارش می دهد که کوین مک کارتی، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان در آن زمان، سال گذشته شکایت مشابهی را ارائه کرد. یک قاضی فدرال و دادگاه استیناف ایالات متحده برای منطقه کلمبیا این اعتراض را رد ،د و دادگاه عالی ایالات متحده صدور گواهی را رد کرد.

DC Circuit دریافت که کت و شلوار مک کارتی توسط بند سخنر، یا بحث منع شده است.

شکایت پ،تون در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه شمالی تگزاس ثبت شد. قضیه این است تگزاس در مقابل گارلند.
منبع: https://www.abajournal.com/news/article/texas-suit-alleges-federal-spending-bill-isnt-law-because-of-lack-of-a-quo،/?utm_source=feeds&utm_medium=rss&utm_campaign=site_rss_feeds