درک قانون بزرگ: راهنمای خواندنی برای یکی از چالش برانگیزترین مکان های کاری در جهان اکنون در دسترس است


اسکرین شات 13/02/2023 در ساعت 11.33.23 صبحبسیاری از دانشجویان حقوق رویای پوشیدن یک کت و شلوار خوب و راه رفتن در یک برج اداری درخشان را در سر می پرورانند و سپس در یک دفتر گوشه ای مستقر می شوند تا کارهای حقوقی پرمخاطب را انجام دهند. بله، آنها در مورد سطوح استرس نجومی ناشی از کار در قانون بزرگ، در مورد ماهیت همه جانبه آن شنیده اند.

اما برخی از مردم نمی توانند در برابر چالش «نیویورک، نیویورک» مقاومت کنند. آن‌ها می‌دانند که اگر بتوانند در یکی از این شرکت‌ها موفق شوند، در هر جایی موفق خواهند شد.

وارد Big Law Confidential، راهنمای جامع تجربه کاری شرکت حقوقی بزرگ در ایالات متحده توسط DW Randolph. برای وکلای جو، که می‌خواهند این چالش را قبول کنند – و ،، که به آنها اهمیت می‌دهند – خواندن آن ضروری است.

نویسنده یک شریک، باران‌ساز و رهبر عمل در شرکتی در Am Law 100 است، رتبه‌بندی بزرگترین و پرقدرت‌ترین شرکت‌ها در کشور، آنهایی که با بر،ب قانون بزرگ بر،ب‌گذاری شده‌اند. نویسنده ترجیح داد با نام قلمی ناشناس بنویسد تا هیچ چیزی در صراحت لازم برای مفید بودن اثر تداخل نداشته باشد.

و رک است. در اوایل، نویسنده در مورد جبران آسمان بالا بحث می کند. ما در حال صحبت از حقوق پایه اولیه بیش از 200000 دلار در سال در برخی بازارها، به علاوه پاداش های سنگین هستیم. این با مقداری واقعیت همراه است: قانون بزرگ این مبلغ را پرداخت می کند تا دانش آموزان ممتاز مدارس عالی کار «روح ،دکننده» را تحمل کنند.

اگر فکر می کنید این اغراق است، الف فوربس نظرسنجی که در کتاب ذکر شده است نشان می‌دهد که «بدترین و ناخوشایندترین شغل شماره یک در آمریکا، همکاری در یک شرکت حقوقی بزرگ بود».

این کتاب برای کمک به وکلای دادگستری در آماده سازی و مق، با آن طراحی شده است. قانون بزرگ محرمانه حاوی حجم انبوهی از اطلاعات، از کلی تا ریز. وسوسه انگیز است که بگوییم فقط یک وکیل بزرگ قانون می تواند به اندازه کافی سرسخت و سازماندهی شده باشد تا چنین راهنمائی تهیه کند تا به خوانندگان خود بیاموزد «چگونه از تجربه کاری طاقت فرسا، فوق العاده استرس زا و بسیار چالش برانگیز جان سالم به در ببرند.[.]”

یا بهتر از آن، چگونه می توان موفق شد. برخی از توصیه‌ها منطقی هستند، مانند تأکید بر تولید کار با کیفیت و برقراری ارتباط سریع با وکلای ارشد و مشتریان، اما برخی از آنها کمتر واضح و کاملاً هوشمندانه هستند. به ،وان مثال، نویسنده به شما توصیه می کند که زمان شخصی خود را برای ورزش یا آنچه دارید (در مورد فعالیت مبهم باشید) در سیستم شرکت برنامه ریزی کنید، به طوری که وقتی شریک زندگی شما را بررسی می کند که آیا شما آزاد هستید، متوجه نشود. این تصور که دستان شما بیکار هستند. اپتیک یک سلاح مهم در نبرد برای موفقیت در قانون بزرگ است.

یک وکیل جوان در حال خواندن این کتاب ممکن است بگوید: “مطمئناً، شرکای زندگی متوجه می شوند که من برای خودم و خانواده ام به زمان نیاز دارم.”

چنین شانسی وجود ندارد. این قانون بزرگ است، جایی که انتظار می رود حجم عظیمی از کار حقوقی با کیفیت بالا و بدون خطا را به سرعت و با بودجه کمتری تولید کنید. مطمئناً کار شما به ساعات کاری معمولی محدود نخواهد شد. روزهای دوازده ساعته است موکدا در بیگ لاو، شب نشینی بی سابقه نیست و همه در تعطیلات حداقل چند ساعت کار می کنند.

به همین دلیل، نویسنده پیشنهاد می‌کند که این راهنما نه تنها توسط وکلایی که تصمیم می‌گیرند به یک شرکت حقوقی بزرگ بپیوندند – و ،، که تلاش می‌کنند پس از پیوستن به آن موفق شوند – استفاده شود، بلکه توسط افرادی که در زندگی آنها زندگی می‌کنند استفاده شود. همسران و سایر اعضای خانواده باید تا حد امکان درک کنند که برای پیشرفت چه چیزی لازم است.

استخدام کنندگان حقوقی نیز ممکن است این کتاب را مفید بدانند، همچنین مشتریان شرکت های بزرگ حقوقی، اساتید، کارکنان و مدیران دانشکده حقوق، به نام چند مورد.

در واقع، نویسنده با ارائه فهرستی از ،، که باید کتاب را در ،مت اول مطالعه کنند، و همچنین یک واژه نامه و نموداری با نکات برجسته از هر فصل، کار را آسان می کند.

نمودار یک ویژگی عالی است. می توان از آن مانند یک شاخص استفاده کرد. تصور کنید شما یک همکار تازه کار هستید که به اولین بررسی عملکرد خود می پردازید. ممکن است بخواهید آن بخش را دوباره بخو،د تا خود را با دانش مسلح کنید و استرس خود را کاهش دهید. با نمودار مشورت کنید آیا نمی د،د پاداش ها چگونه کار می کنند؟ نمودار به شما می گوید کجا بخو،د. مشاوره در مورد جستجوی ترفیع می خواهید؟ نمودار شما را در مسیر درست راهنمایی می کند. قانون بزرگ محرمانه ساعت در 529 صفحه، به علاوه یک لیست خواندن توصیه شده است. نمودار، یک تفکیک در یک نگاه، باید به کتاب کمک کند تا در طول سفر حرفه ای شما مفید بماند.

اما چیزی که بیشتر این منتقد را تحت تاثیر قرار داد خوانایی آن بود. گاهی کتاب سرگرم کننده است و دارای حس شوخ طبعی است. به ،وان مثال، فصل 3 “خوب، بد و زشت” نامیده می شود. هیچ مشتی نمی کشد.

“خوب” موجود در قانون بزرگ شامل آموزش عالی، تجربه اساسی در کار قانونی گوشت قرمز، ایجاد روابط شخصی ارزشمند و البته پول است. چه ،ی نمی خواهد بدهی دانشکده حقوق خود را ظرف چند سال پرداخت کند؟

«بد» شامل کار ، تحت فشار زمان باورن،ی و ساعت‌های بی‌م،ی طول،، فقدان بازخورد، فرهنگ سمی، و ،وان فرعی مورد علاقه این بازبین، «جوش‌ها» است، بخشی که نوع رئیس/شریکی را توصیف می‌کند که همه وکلا می‌خواهند از آن اجتناب کنند. نوعی که فریاد می زند و منگنه می اندازد.

در بخش بعدی که با ،وان «زشت» نامگذاری شده است، این نثر تیره و تار می شود: «میزان مصرف مواد، سوء مصرف و اعتیاد در صنعت حقوقی از بالاترین میزان در میان هر حرفه و در برخی موارد دو برابر نرخ برای عموم مردم است.»

به این موارد، مسائل مربوط به سلامت روان و همچنین مشکلات جسمی ناشی از ساعات کاری شدید که مانع از ورزش و وعده های غذایی سالم می شود را اضافه کنید. نویسنده از یکی از همکارانش گفت که در دو سال 70 پوند اضافه وزن پیدا کرد.

و در نهایت، زشت ترین از همه – از دست دادن روح خود، زم، که نیازها یا اقدامات مشتری با اخلاق شما همخو، ندارد.

نویسنده این فصل بی‌رحمانه صادقانه را با یک نقل قول قابل توجه به پایان می‌رساند: «همان‌طور که یکی از همکاران سابق Big Law می‌گوید، «من هرگز در زندگی‌ام ،ی را ندیده‌ام که از تصمیم خود برای ، شغل خود به ،وان همکار یک شرکت حقوقی پشیمان شده باشد. هرگز.'”

بخش واضح دیگری از کتاب در فصل 7 با ،وان «یک روز از زندگی» آمده است. در اینجا، نویسنده گزارش‌های مفصلی از یک روز کاری معمولی برای وکلای هر سطح از یک شرکت حقوقی بزرگ، از همکار ،دسال تا شریک سهام، ارائه می‌کند. ابتدا، یک به اصطلاح «روز خوب» به تفصیل بیان می‌شود، زم، که هیچ آتش‌سوزی برای خاموش ، وجود ندارد و یک وکیل برای انجام کار در فهرست «کارها» ساعت‌ها بدون وقفه در آرامش رها می‌شود.

البته این روزهای خوب کمیاب است. توصیف نویسنده از یک روز بد ممکن است برای هر ،ی که در صنعت حقوقی کار کرده است آشنا باشد: ایمیل‌های نیمه‌شب از یک مشتری مضطرب که نیاز به حل مشکل پس از عجله دارد. همکاران ارشدی که برای روزها بر روی گزارش شما می نشینند تا آن را به شما برگردانند و به شما می گویند که آن را “به سرعت” اصلاح کنید، اما هیچ راهنمایی ارائه نمی دهند. جلسات اجباری که شما را به دام می اندازند در حالی که کارتان انباشته می شود.

قانون بزرگ محرمانه همچنین حاوی مجموعه‌ای از اطلاعات عملی – ارائه شده به زب، مختصر – در مورد فرآیندهای استخدامی معمولی Big Law، ساختارهای جبران خسارت، زمینه‌های تمرین، فرآیندهای ارتقاء، ساختارهای مدیریت، اقتصاد و روابط مشتری است. نویسنده مطمئناً این حق را به دست آورده که این را راهنمای جامع بنامد. در حالی که شرکای سفارشی قرار نیست آنچه را که در جلسه مدیریت برای یک همکار کم ارزش پیش آمد توضیح دهند، این کتاب واقعیت های ،ب و کار را توضیح می دهد و بینش هایی را ارائه می دهد تا به افراد کمک کند بهتر و باهوش تر کار کنند. ممکن است به آنها کمک کند تا شهرت خوبی در شرکت پیدا کنند، که به گفته نویسنده یکی از کلیدهای پیشرفت است.

در فصل پای،، علیرغم بحث‌های صریح در مورد جنبه‌ی تاریک قانون بزرگ، نویسنده می‌گوید که با توجه به فرصت تکرار دوباره، نویسنده همان مسیر را انتخاب می‌کند. به هر حال، بسیاری بر این باورند که قانون بزرگ نشان‌دهنده نهایی وکالت است. و اکنون، این کتاب برای کمک وجود دارد.


الیزابت ام. بنت یک خبرنگار تجاری بود که زم، که دادگاه های دلاور را پوشش می داد، به رو،مه نگاری حقوقی رفت، ضرب، که الهام بخش او برای رفتن به دانشکده حقوق شد. پس از چند سال به ،وان یک وکیل در منطقه فیلادلفیا، او به شمال غربی اقیانوس آرام رفت و به گزارش و ویرایش مستقل بازگشت.


منبع: https://abovethelaw.com/2023/02/understanding-big-law-a-must-read-guide-to-one-of-the-most-challenging-workplaces-in-the-world-is-now-available/