خرید ارقام نهال گردو با اصالت 100% + قیمت سال 1401 | nahalfa

خرید ارقام نهال گردو با اصالت 100% + قیمت سال 1401 | nahalfa

توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست قیمت تمامی ارقام نهال گردو و خرید نهال گردو به وب سایت آریا نهال فا نهال مراجعه نمایید. این نژاد، نهال گردو، کاما می تواند تا ارتفاع 4-5 متر رشد کند. ویژگی بارز این نهال مقاوم بودن آن در برابر سرما می باشد. محصول این رقم در مناطق یخ بندان خیلی زیاد است. این نوع نهال گردو سالانه 25 تا 35 کیلو گردو تولید می کند. قیمت نهال گردو دو ساله; از قیمت 110 تا 180 تومن به بالاست.

  • نهال غرب با تنوع منحصر به فرد خود در عرضه نهال گردو ، به راحتی می تواند نیاز هر لایه از تولیدکنندگان و مشتریان را برآورده کند.
  • زمان برگ دهی نسبتا زود و گاهی دچار سرمازدگی می شود.
  • همکاران ما ۲۴ ساعته با مشاوره رایگان در مورد احداث انواع باغ، نحوه کود دهی، نحوه هرس درختان، نحوه ابیاری و معرفی بهترین ارقام برای کلیه مناطق کشور، پاسخگو و راهنمایی شما عزیزان میباشند.
  • چون گل های نر و ماده بر روی این درخت وجود دارد.

به ‌طوری که برخی از انواع نهال گردو در همان سال نخست بار می‌دهند. بنابراین خرید نهال گردو در عین این‌که یک سرمایه‌گذاری بلندمدت است، خیلی زود به بازدهی می‌رسد و به کشاورز و باغدار انگیزه می‌بخشد. گردو در خاکهای رسی سنگین و مرطوب رشد مناسبی ندارد ، وجود خاکهای نیمه سنگین از نوع شنی رسی و لومي برای پرورش گردو مناسب است و عمق خاک باید حداقل 3 متر باشد.

نهال گردو ژنوتیپ مراغه

در بین ردیفها از گیاهان زود رشد و سبز استفاده میشود که این گیاهان اکثرا شبدر و یونجه میباشند.که از آنها بعنوان کود سبز و علوفه دامی میتوان استفاده کرد. گردو ژنوتیپ به دلیل کیفیت مرغوب مغز و عملکرد زیاد به عنوان یکی از ارقام خوب گردو در نهالستان اروم نهال تولید می شود . باردهی اقتصادی این رقم از سال پنجم شروع می شود در حالیکه باردهی اقتصادی ارقام دیگر از سال نهم آغاز می شود.و در باغت تجاری به عنوان گرده زا استفاده می شود .

نهال گردو پکان:

شکل میوه این واریته نسبتاً تخم شکلی رشد می کند. این نوع نهال را می توان گلدهی نسبتاً دیر نامید. نهال های گردو عملکرد خوبی دارند اما ضایعات آنها اندک است. چندین پرورش دهنده باغ گردو را به این روش ساخته اند و این نهال یکی از ارقام ایرانی است که به صورت گروهی رشد می کند.

نحوه خرید و سفارش نهال گردو به چگونه است؟

اصولاً هرچه آب و هوای نهال گردو مرطوب و معتدل باشد ، نتیجه بهتری برای باغبان دارد. به عنوان مثال ، شرایط جغرافیایی و آب و هوایی جهرم و شیراز برای کاشت گردو کاملاً نامناسب است. زیرا برگهای گردو در آب و هوای گرم می سوزند و در دمای بالا نمی توانند مقاومت کنند.