ترس در اتاق فرار معرفی ویژگی های اسکیپ روم ژانر ترسناک اکوکلاب | allescape

ترس در اتاق فرار معرفی ویژگی های اسکیپ روم ژانر ترسناک اکوکلاب | allescape

پیدا کردن ترسناکترین اتاق فرار در تهران شاید کمی مشکل به Escape Room نظر برسد. جستجوی طولانی مدت در سایت‌های مختلف برای پیدا کردن انواع اتاق فرار با سناریوهای گوناگون، کار راحتی نیست. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم، ساعت‌ها جستجو و تحقیق کنیم و در نهایت به لیست جذابی دست پیدا کنیم.

  • وقتی کمبود اتاق فرار ترسناک توی کشور حس شد، این اتاق فرار انیگما بود که برای طراحی اولین اسکیپ روم ترسناک ایران ایده اتاق فرار کلبه وحشت به ذهنش رسید و سال 96 این اتاق فرار افتتاح شد.
  • همچنین در هر شعبه فضای انتظار مناسب و امکان ارایه نوشیدنی قبل و پس از بازی فراهم شده.
  • روی این قفل ها 10 رقم هست از 0 تا 9 و باید همزمان تعدادی از آن ها را فشار دهید و سپس دکمه ضامنش را فشار دهید.
  • در برخی از اتاق فرار ها بخصوص اسکیپ روم های معمایی با درجه سختی بالا، معماهای فیزیکی می تواند کنار هم قرار دادن اشکال مختلف و ایجاد یک الگو باشد البته همیشه این کار جواب نمی دهد و گاهی به قصد فریب دادن شرکت کنندگان قرار داده شده.
  • اگر در هر لحظه نسبت به وضعیت جسمی و روحی خود نگران هستید یا بیش از آنکه بخواهید تحمل کنید ترسیده‌اید، بازی را فوراً متوقف کنید.

از سوی دیگر، در اسکیپ روم ها در کنار اینکه کار تیمی باید انجام دهید، باید قوانین را رعایت کنید و همچنین به اکتور ها نیز احترام بگذارید. یکی از سخت ترین و بزرگترین چالش هایی که در اسکیپ روم های ترسناک وجود دارد، کنترل ترس و غلبه بر آن است. خیلی ها تصور می کنند اتاق فرار ترسناک چون همه چی مصنوعی است و جن ها و زامبی ها یک اکتور و انسان هستند، چیزی وجود ندارد که ترسناک باشد اما زمانی که وارد اسکیپ روم می شوند، همه چی تغییر پیدا می کند و آنطور که تصور می کردند نیست. در اتاق فرار های ترسناک همیشه گفتیم باید حواستان نه تنها به همه چی بلکه به رفتار و حرف های اکتورها باشد چون سرنخ هستند ولی برای آنکه بتوانید بر ترس های خود غلبه کنید، نکاتی را همیشه باید رعایت کنید. معماهای منطقی در اتاق فرارهای معمایی و سخت به وفور پیدا می شود.

آشنایی بیشتر با اتاق فرار

اگر بخواهید جذاب‌ترین اتاق فرار ترسناک شرق تهران را پیدا کنید، باید حتما سری به اسکیپ روم شارون بزنید. این اسکیپ روم با دارا بودن جذاب‌ترین لوکیشن و افراد آموزش دیده حرفه‌ای، توانایی ایجاد هیجان و جذابیت برای شما را دارا است. پس حتما برای رفتن به این اتاق بازی هیجان انگیز، با دوستان‌تان برنامه ریزی کنید. معماها و مسائل و مختلفی که در این اتاق فرار با آن‌ها مواجهه می‌شوید، هم آسان هستند و هم بسیار سخت، پس باید به همه نکات توجه داشته باشید و کار گروهی خوبی را ارائه دهید. اتاق فرار طهران 1346 یکی از بهترین اتاق فرارهای ایران محسوب می‌شود.

طراحی سایت اتاق فرار

در ادامه به معرفی بهترین اتاق فرارهای شرق تهران، معرفی بهترین اتاق فرارهای غرب تهران، شمال و جنوب تهران می‌پردازیم. پس حتما نظر خودتونو به دوستاتون بگید اما مجبورشون نکنید که همین اسکیپ روم ترسناک رو برن. شعبه جردن، جزو قدیمی‌ترین شعب مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در تهران است. این شعبه در تابستان 1396 با اتاق فرار متفاوت و کاراگاهی سرقت شروع به کار کرد و چند ماه بعد در آذرماه همان سال با اتاق فرار شام آخر در ژانر دلهره آور و درجه سختی بالا تا امروز به فعالیت خود ادامه داده است. در این شعبه امکاناتی مثل فضای کافه موجود نیست اما دارای فضای انتظار مناسب قبل از بازی است. این اتاق فرار یکی دیگر از اتاق های فرار تهران از مجموعه اتاق فرار انگیما به شمار می‌رود و همان‌طور که از نام آن معلوم است سبک آن ترسناک است.

معماهای اتاق فرار ها

بازی اتاق فرار هم برای افراد معمولی و هم پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌های امروزی، فرآیند حل مسئله، تفکر انتقادی، تفکر راهبردی و شیوه‌های تعامل گروهی را یادآوری می‌کند که در سبک زندگی امروزی به آن نیازمندیم. این‌که فکر کنید بازی اتاق فرار تنها یک بازی سرگرم‌کننده برای کودکان و نوجوانان و جوانان است و کاربرد دیگری ندارد، درست نیست. اتفاقاً بازی اتاق فرار چون نیازمند تعامل بازیکنان با یکدیگر و ارتباط‌گیری و بازخوردگیری و تبادل اطلاعات و ارتباطات و از طرفی، فرآیند حل مسئله است، یک بازی فکری و مؤثر برای تیم‌سازی و تقویت تعامل بین گروه‌ها در سازمان‌های امروزی است. که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است. در اتاق های فرار بخصوص اسکیپ روم های معمایی و جنایی که شما باید به دنبال سرنخ های پیچیده باشید و با محیطی بسیار شلوغ و پر از رمز و راز مواجه هستید، باید تمام تلاش خود را بکنید و تمامی سوراخ های اتاق را با دقت ببینید.