تجربه کارآموزی در مرکز حقوقی هوش مصنوعی، دهلی


نام دانشجو

محک ودهو،

دانشکده و سال تحصیل

دانشجوی سال سوم حقوق، دانشگاه حقوق ملی ماهاراشترا اونگ آباد.

نام و نش، سازمان

مرکز حقوقی هوش مصنوعی

نش،: S-307، طبقه همکف پایین، Greater Kailash-1، دهلی نو، دهلی 110048

سایت اینترنتی:

فرصت بزرگ بعدی شما ممکن است درست در گوشه و کنار باشد. بروز بمان! دانلود کنید برنامه Lawctopus

ایمیل: [email protected]

مدت زمان کارآموزی

1 ژوئن 2021 تا 18 اوت 2021.

چطوری اپلای کردی؟

من برای کارآموزی از طریق ایمیل رزومه ام درخواست دادم [email protected]

تشریفات روز اول، زیرساخت، اولین برداشت

صنعت حقوقی با اصطلاح «تاخیر قانون» غریبه نیست، این باور که قانون به کندی با سرعت توسعه فناوری سازگار است. مرکز حقوقی هوش مصنوعی تحت نظارت دکتر پاوان دوگال، که به ،وان یکی از برترین وکلای سایبری در سراسر جهان شناخته می شود، از طریق تحقیقات اختصاصی، به پیشبردن چنین فناوری های م،ب اختصاص یافته است.

من این فرصت را داشتم که در طول دوره کارآموزی مجازی خود در مرکز حقوقی هوش مصنوعی، بخشی از این تحقیق باشم. درک رویه حقوقی در حال تکامل در مورد هوش مصنوعی و سایر فناوری های م،ب هدف بود و این کارآموزی بر این اساس انجام شد.

وظایف اصلی

در طول 2 ماه کارآموزی مجازی خود، در مورد هوش مصنوعی (AI) و قو،ن مرتبط با آن، قانون در متاورس، و نرم افزار جاسوسی Pegasus تحقیق کردم. این موضوعات گسترده حاوی چندین موضوع فرعی جالب بود که امکان مطالعه تطبیقی ​​قو،ن، سیاست‌ها، استراتژی‌های نوظهور، مطالعات موردی، خلأهای قانونی و حوزه‌های حقوقی نیازمند توسعه را در رابطه با فناوری‌های جدید فراهم می‌کرد.

نیاز به تنظیم هوش مصنوعی یکی از زمینه های تحقیقاتی بود که بیش از همه به من علاقه داشت. در پایان تحقیقاتم، توانستم متوجه شوم که هوش مصنوعی چگونه به صنایع مختلف راه یافته است و تاثیری که بر زندگی روزمره ما می گذارد. این باعث شد که بیشتر روی نیاز به قو،ن هوش مصنوعی جداگانه و تجزیه و تحلیل مقررات هوش مصنوعی که اخیراً توسط اتحادیه اروپا منتشر شده است تمرکز کنم.

یکی دیگر از موضوعات تحقیقاتی قانع کننده، قانون در Metaverse بود. من قبل از دوره کارآموزی خود در این موضوع مهارت کافی نداشتم، اما مرکز حقوقی هوش مصنوعی به من فرصتی داد تا با تحقیق در مورد جنبه های مختلف Metaverse، از جمله تجارت الکترونیک، حمایت از مصرف کننده، قراردادهای الکترونیکی و مسئولیت، دانش خود را گسترش دهم.

موظف شدم در مورد موضوعات اختصاص یافته به صورت جامع تحقیق کنم و تحقیق را به همراه خلاصه اجرایی برای هر موضوع ارائه کنم. نگهداری یک پوشه تقریبی برای مطالب تحقیقی ارجاع شده و تهیه خلاصه اجرایی برای هر موضوع به من این امکان را داد که مسیر تحقیق خود را پیگیری کنم.

محیط کار

ارتباطات و تعاملات در طول دوره کارآموزی مجازی حرفه ای بود. پرسش‌های مربوط به کار پژوهشی را می‌توان از طریق ایمیل روشن کرد و پاسخ همیشه سریع بود.

کمک هزینه

این یک دوره کارآموزی بدون حقوق بود.

چیز دیگری مد نظر دارید؟

یک سفر پژوهشی متفکرانه از طریق بحث‌ها، گفتمان‌ها و بحث‌های در حال تحول بین‌المللی درباره قو،ن مرتبط با فناوری‌های جدید، تجربه کارآموزی من را خلاصه می‌کند.

یک بسته عالی برای یک دانشجوی حقوق، این کارآموزی به من این امکان را داد که یاد بگیرم چگونه به روشی سازمان یافته تحقیق کنم. من صمیمانه این کارآموزی را برای دانشجویان حقوق توصیه می کنم.

سلب مسئولیت: تجربیات کارآموزی نظراتی است که توسط دانشجویان حقوق به اشتراک گذاشته می شود و ماهیتی شخصی و ذهنی دارد. تجربیات کارآموزی به اشتراک گذاشته شده در Lawctopus دیدگاه رسمی Lawctopus در مورد کارآموزی نیست. ما همچنین تجربیات کارآموزی را ویرایش نمی کنیم (به جز برای اطمینان از خوانایی) تا اطمینان حاصل شود که صدای کارآموز دست نخورده باقی می ماند.

سلب مسئولیت: سازمان ها نباید کارآموزان را برای نوشتن تجربیات کارآموزی در Lawctopus تحت تأثیر قرار دهند. همچنین نباید نوشتن تجربه کارآموزی در Lawctopus را برای کارآموز برای دریافت گواهی اجباری کنند. انجام چنین اقداماتی منجر به قرار گرفتن سازمان در لیست سیاه لاوکتوپوس می شود. در صورت وجود چنین مواردی، از کارآموزان درخواست می شود که به آدرس [email protected] اطلاع دهند


منبع: https://www.lawctopus.com/intern،p-experience-artificial-intelligence-law-hub-delhi/