به روز رسانی قانونی CCUS 2023 – قانون انرژی


14 فوریه 2023

لیسکو و لوئیس


برای چاپ این مقاله کافی است در سایت Mondaq.com ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منتظر آتش بازی امسال مجلس لوئیزیانا در CCUS باشید. جلسه قانونگذاری در 10 آوریل آغاز می شود و قبلاً یک لایحه برای حذف اختیارات سلب مالکیت از کلیه فعالیت های CCUS ارائه شده است.1انتظار می رود بسیاری از صورتحساب های دیگر نیز بایگ، شود. توجه بسیاری از رسانه ها بر پروژه CCUS مربوط به دریاچه Maurepas متمرکز شده است. این منجر به یک قط،امه محلی در محله لیوینگستون شد که خواستار توقف تمام پروژه‌های CCUS در آن محله شد. یک دادگاه فدرال آن قط،امه را بر این اساس صادر کرد که محله صلاحیت تنظیم عملیات CCUS را ندارد.2 قانونگذاران ایالتی، به ویژه از لیوینگستون و مناطق اطراف، اکنون در حال آماده شدن برای پاسخگویی به لوایح هستند. این وبلاگ با ثبت هرگونه صورتحساب جدید CCUS به روز می شود.

Liskow یک گروه لابی دارد که به مشتریان قبل از قانونگذاری لوئیزیانا از جمله مسائل CCUS کمک می کند. اگر به کمک نیاز دارید یا می خواهید در مورد هر یک از این موارد صحبت کنید، لطفا با ما تماس بگیرید.

سلب مسئولیت: این وبلاگ / وب سایت توسط شرکت حقوقی Liskow & Lewis، APLC (“Liskow & Lewis”) و وکلای Liskow & Lewis فردی که به این سایت برای اه، آموزشی ارسال می کنند و برای ارائه اطلاعات کلی و کلی به شما در دسترس است. فقط درک قانون، نه ارائه مشاوره حقوقی خاص در مورد یک مشکل یا موضوع شناسایی شده. با استفاده از این سایت وبلاگ، می‌د،د و تصدیق می‌کنید که هیچ رابطه وکالتی بین شما و لیسکو و لوئیس و/یا وکلای لیسکو و لوئیس که به دلیل استفاده شما از این سایت به این سایت پست می‌کنند، شکل نگرفته است. وبلاگ / وب سایت نباید به ،وان جایگزینی برای مشاوره حقوقی از یک وکیل حرفه ای دارای مجوز در ایالت شما در مورد یک موضوع خاص استفاده شود.

سیاست حفظ حریم خصوصی: با عضویت در Liskow & Lewis’ E-Communications، مقالات و وبلاگ هایی با بینش و تجزیه و تحلیل مسائل حقوقی که ممکن است بر صنعت شما تأثیر بگذارد، دریافت خواهید کرد. ارتباطات شامل اخبار، بینش‌ها و رویدادها است. برای دریافت اطلاعات از Liskow & Lewis، اطلاعات شما در یک پایگاه داده تماس ایمن نگهداری می شود. اگر هر زم، که مایل به لغو اشتراک هستید، لطفاً از پیوند SafeUnsubscribe® واقع در پایین هر ایمیلی که دریافت می‌کنید استفاده کنید.

پانویسها و منابع

1. لایحه مجلس شماره 10

2. رای دادگاه منطقه ای ایالات متحده

محتوای این مقاله به منظور ارائه راهنمای کلی در مورد موضوع است. باید در مورد شرایط خاص خود از یک متخصص مشاوره بگیرید.

مقالات پرطرفدار در مورد: انرژی و منابع طبیعی از ایالات متحده

در مورد اجاق گاز چه خبر است؟

فولی و لاردنر

ریچارد ترومکا جونیور، کمیسر کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی (CPSC)، در مصاحبه ای با بلومبرگ در اوایل ژانویه اظهار داشت که ممنوعیت اجاق گاز روی میز است.

به‌روزرس، مالیات بر انرژی: ژانویه 2023

هلند و نایت

Eyes on Energy Tax Update یک نشریه منظم از تیم مالیات انرژی هلند و نایت است که نکات برجسته تحولات مهم مالیات بر انرژی را ارائه می دهد.

به ستاره ها برس!

کولی LLP

مقررات (EC) 1907/2006 در مورد ثبت، ارزیابی، مجوز، و محدودیت مواد شیمیایی (که بیشتر به ،وان “REACH” شناخته می شود).

حلقه گمشده در زنجیره ارزش باتری

Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP

در سال 2021 فروش جه، EV به رکورد 6.9 میلیون نفر رسید. این افزایش 107 درصدی نسبت به سال 2020 است و نشان دهنده اولین بار از سال 2012 است که فروش خودروهای برقی در یک سال دو برابر شده است.


منبع: http://www.mondaq.com/Article/1282256