بهترین وب سایت های شرکت حقوقی (2023)


مسابقه وب‌سایت‌های بهترین مؤسسه حقوقی در سال 2023 شرکت‌کنندگ، را از سرتاسر جهان و مناطق تمرینی مشاهده کرد. امسال، سایت‌ها شامل حفاظت از داده‌ها، ادغام و اکتساب، قانون خانواده، و آسیب‌های شخصی و موارد دیگر بودند. این گروه به زبان های لتونی، کره ای، ژاپنی، ،یسی، اسپ،ایی، آلم، و نپالی صحبت می کرد. ما شاهد هزینه‌های ثابت، مدل‌های اشتراک، صورت‌حساب ساعتی و خدمات اضطراری بودیم. اگرچه سایت هایی که ما بررسی کردیم متنوع بودند، اما همه آنها در سطح بالاتری از طیف وب سایت شرکت حقوقی قرار داشتند.

از تک تک شرکت کنندگان تشکر می کنیم. واضح است که ساعت های بی شماری برای طراحی، برندسازی، تجربه کاربری و مراقبت از مشتری صرف شده است.

در زیر ده سایت برتر سال 2023 آمده است. بدیهی است که انتخاب های ما ذهنی هستند. با این حال، ما سعی می کنیم تا حد امکان عینیت را وارد فرآیند کنیم. ابتدا، ما هر سایت را از طریق یک درجه‌بندی عملکرد و دسترسی اجرا می‌کنیم که به هر سایت از A تا F رتبه‌بندی می‌کند. سپس، سایت‌های دارای بالاترین عملکرد را بر اساس برندینگ، بازاریابی، دسترسی، و SEO فنی رتبه‌بندی می‌کنیم. امسال از قضات تیم وکیل و مشاور قرابت دعوت کردیم و این نظرات را میانگین گرفتیم تا به نتایج زیر برسیم.

برندگان بهترین وب سایت شرکت حقوقی 2023

قانون آئون

طراح: بازاریابی Firesign

Aeon Law خود را با سرزندگی و برندسازی کلی خود متمایز می کند. این یک تصویر مشتری واضح دارد و به طور خاص با آن کاربر صحبت می کند.

موسسه حقوقی ب،ر

طراح: Anc،vies.agency

قانون ب،ر همچنین مشخصات مشتری خود را در طراحی خود دارد. این سایت دارای حس یک کارت ویزیت با تمام عملکردی است که از یک وب سایت انتظار می رود. بسیار سریع بارگیری می شود و با یک فراخوان برای اقدام در بالای هر صفحه به نقطه ای می رسد.

بیلدر و کیمبل

طراح: تبدیل شود

alt=""

بی، و کیمبل می داند که چه کاری انجام می دهد – مشتریان بالقوه را به سمت شرکت سوق می دهد. چندین روش برای تماس با شرکت دارد و استراتژی سئو آن مشخص و قوی است.

کامرون و کین

طراح: طراحی وب PaperStreet

alt=""

Cameron & Kane کارهای زیادی با تصاویر خود انجام می دهد. کاربران بدون خواندن یک کلمه مکان، مناطق تمرین و چه ،ی را می شناسند. این سایت بسیار قابل پیمایش است و یک فراخوان واضح برای تماس با آنها با استفاده از روش دلخواه شما دارد.

قانون سایبرنتیک

طراح: جی دیجیتال

alt=""

قانون سایبرنتیک قطعا مشتری ایده آل خود را با طراحی در ذهن دارد. آنها حتی سایت خود را به سه زبان مجزا طراحی کرده اند. اگرچه این فقط یک سایت مترجم گوگل نیست. هر نسخه در صفحه دامنه اصلی زندگی می کند. علاوه بر این، ،اصر طراحی مانند خانواده فونت در خط مقدم قرار دارند تا یک فکر بعدی.

قانون خانواده هلمز

طراح: برندسازی در کانون توجه

alt=""

قانون خانواده هلمز یک تجربه کارآمد برای مشتری فراهم می کند. آنها ابتدا به کاربران اطلاع می دهند که در مکان من،ی هستند و سپس با دانلود یک راهنما، پیوستن به لیست پستی یا تماس مستقیم با شرکت، ،ب اطلاعات بیشتر را بسیار آسان می کنند.

دادگستری خانه سالمندان

طراح: تبدیل شود

alt=""

عدالت خانه سالمندان به دلیل طراحی و نمایش اطلاعات آموزشی آن متمایز است. به سرعت به نقطه اصلی می رسد و (به م،ای واقعی کلمه) به جایی که می خواهد کاربرانش نگاه کنند برجسته می کند. مشتریان جدید بالقوه می توانند بلافاصله تماس بگیرند یا از ابزار صلاحیت خود استفاده کنند که کاربران را در مورد پرونده های آنها قبل از تماس با دفتر آموزش می دهد.

وکلای ثبت اختراع پرت

طراح: استودیو دیو اسمیت

alt=""

وکلای ثبت اختراع پرت خود را با انجام این کار متمایز می کنند. آنها به سرعت نشان می دهند که چرا شرکت آنها با استفاده از معیارها و داده ها ارزش بیشتری نسبت به سایرین ارائه می دهد. آنها همچنین مستقیماً با مشتری ایده آل خود صحبت می کنند و تماس با آنها یا تعیین قرار ملاقات آنلاین را آسان می کنند.

موسسه حقوقی سول لی

alt=""

شرکت حقوقی سول لی دقیقاً می داند که مشتریان بالقوه هنگام بازدید از وب سایت دقیقاً می خواهند چه کاری انجام دهند – یک مشاوره رزرو کنید. این CTA در ،مت جلو و مرکز صفحه اصلی قرار دارد و در هر صفحه دیگر در سایت وجود دارد. کاربران می دانند که موسسه حقوقی سول لی چه کاری انجام می دهد، چه ،، هستند و چگونه می توانند بلافاصله با آنها تماس بگیرند. علاوه بر این، آنها این کار را هم به زبان ،یسی و هم به زبان کره ای انجام می دهند که باعث می شود مشتریان ایده آل خود بیشتر در دسترس باشند.

توسط قانون راک

طراح: DStripe.com

alt=""

قانون فون راک ارزش های آنها و تجربه مشتری را در اولویت قرار می دهد. با بخش «از اینجا شروع کنید» و «اجتماع مهم است»، مشتریان می‌دانند که فون راک به آنها اهمیت می‌دهد و می‌خواهد به آنها کمک کند. رزرو آنلاین مشاوره آسان است. و مهمتر از همه، ویجت Accessibility به کاربران اجازه می دهد کنتراست، ارتفاع خط، اشباع و حتی خانواده فونت سایت را تنظیم کنند.

درباره وب سایت های شرکت حقوقی بیشتر بد،د

اگر می خواهید در مورد اینکه چه چیزی یک وب سایت شرکت حقوقی را عالی می کند بیشتر بد،د، راهنمای طراحی وب سایت موسسه حقوقی ما را بررسی کنید. شما خواهید آموخت که چرا تجربه کاربری مهم است و چگونه یک وب سایت در استراتژی بازاریابی کلی یک شرکت حقوقی قرار می گیرد.

آ،ین به روز رس، در 2 مارس 2023


منبع: https://lawyerist.com/news/best-law-firm-websites-2023/