ادغام با نرم افزار تقویم Setmore (2023)


بسیاری از وکلا فرآیندهای اتوماسیون شرکت خود را با پذیرش مشتری آغاز می کنند. این به طور کلی ایده خوبی است. با این حال، ساده‌سازی کامل تعاملات بی‌شمار می‌تواند غیرممکن به نظر برسد. شرکت‌ها باید زمان‌بندی ترجیحی، روش‌ها و سطوح راحتی ارتباط از سوی مشتریان را در نظر بگیرند. آنها همچنین باید اجازه تنظیمات و حتی خطاها را بدهند.

Setmore یک سیستم تقویم قوی و برنامه ریزی قرار ملاقات برای وکلا است. این می تواند به مشتریان امکان دسترسی به خود برنامه ریزی را بدهد – یا نه. علاوه بر این، به وکلای دادگستری اجازه می دهد تا از طریق ترجیحات، تنظیمات و ادغام های خود، کنترل کاملی بر تقویم خود داشته باشند. کاربران پذیرش LEX به ،وان بخشی از حساب خود به Setmore Pro دسترسی دارند، اما هر ،ی می‌تواند یک حساب رایگان در آن راه‌اندازی کند Setmore.com.

ویژگی های Setmore برای شرکت های حقوقی

Setmore یک پلت فرم تقویم قانونی خاص از تیم AnywhereWorks است. AnywhereWorks برنامه‌های LEX Reception، Teleport و دیگر برنامه‌هایی را می‌سازد که به وکلا این آزادی را می‌دهند تا شرکت‌های خود را فارغ از محدودیت‌های جغرافیایی اداره کنند. این برنامه زمان بندی قرار ملاقات، مدیریت مشتری، پردازش پرداخت و ادغام با ارائه دهندگان فناوری حقوقی پیشرو را ارائه می دهد.

برنامه ریزی قرار ملاقات

مدیریت تقویم های متعدد یک شرکت حقوقی بدون نظر مشتریان و مشتریان جدید بالقوه به اندازه کافی دشوار است. با این حال، مشتریان و سایر اشخاص ثالث شروع به انتظار سطح مشخصی از تعامل با فرآیند زمان‌بندی قرار ملاقات می‌کنند. ستمور این آزادی را در نظر می گیرد و در عین حال به یک شرکت اجازه می دهد تا کنترل زمان و توجه خود را حفظ کند.

همانطور که می توان در آنها مشاهده کرد سایت اینترنتی یا در ویدیوی دمو زیر، ویژگی اصلی Setmore برنامه زمان‌بندی عمومی است. کاربران – معمولاً مشتریان – می توانند با استفاده از رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود، گزینه های زمان بندی و در دسترس بودن را در زمان خود مرور کنند. سپس آنها می توانند قرار ملاقات ها را بدون تعامل با شخصی در شرکت انتخاب و برنامه ریزی کنند.

این برنامه در صفحه Setmore شرکت وجود دارد و می تواند از طریق ایمیل، پیام متنی یا هر روش دیگری برای ارسال URL برای مشتریان ارسال شود. به همان اندازه مهم، شرکت ها می توانند صفحه را در وب سایت خود جاسازی کنند یا حتی یک کد QR را به کارت های ویزیت اضافه کنند.

مدیریت تقویم

این میزان دسترسی مشتری به تقویم یک شرکت حقوقی می تواند ناراحت کننده باشد. بر این اساس، Setmore با انواع مختلف قرارها، محدودیت‌های ساعتی و روزی، و دوره‌های بافر بر اساس نوع قرار، به کاربران کنترل کافی بر در دسترس بودن آنها می‌دهد. این پلتفرم همچنین یادآورهایی را در سیستم ایجاد می کند و با تقویم های گوگل و مایکروسافت همگام سازی دو طرفه دارد. این بدان م،است که شرکت‌ها می‌توانند آن را تنظیم کنند و آن را فراموش کنند نه اینکه دائماً روی قرار ملاقات‌ها استرس داشته باشند.

علاوه بر سطح بالایی از کنترل بر روی تقویم های فردی، برنامه را می توان برای هر عضو تیم راه اندازی کرد. این اعضا می توانند محدودیت های فردی را تعیین کنند و شرکت می تواند چندین تقویم را به طور همزمان مدیریت کند. مشتریان حتی می توانند کاربران خاصی را برای ملاقات با آنها انتخاب کنند یا اعضای تیم را بر اساس در دسترس بودن آنها تغییر دهند.

مدیریت مشتری

علاوه بر برنامه ریزی قرار ملاقات، Setmore به کاربران کمک می کند تا اطلاعات مشتریان خود را ردیابی کنند. این می تواند اطلاعاتی مانند نام، آدرس ایمیل و شماره تلفن را به راحتی ردیابی کند. علاوه بر این، کاربران می توانند فیلدهای سفارشی را برای ردیابی مانند نوع پرونده، شرح موضوع یا حتی تاریخ حادثه اضافه کنند. ادغام Setmore با HubS،، Salesforce، Zo، CRM، و Zapier همگام سازی این اطلاعات را با CRM های قبلاً پذیرفته شده آسان می کند.

فرایند پرداخت

Setmore همچنین دارای چندین گزینه پردازش پرداخت است. اگرچه آنها با بسیاری از پلتفرم های غیر قانونی ادغام می شوند، اتصال LawPay آنها برای وکلا مفیدترین است. این به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا پرداخت‌هایی را برای مشاوره بپذیرند، پرداخت‌های اولیه حساب اعتماد را در فرآیند ورود و غیره ادغام کنند.

ادغام ها

به ،وان بخشی از خانواده محصولات AnywhereWorks، Setmore با محصولاتی مانند پذیرش LEX و Teleport یکپارچه می شود. علاوه بر این، با مجموعه ای از CRM ها، محصولات بازاریابی، ارائه دهندگان وب سایت و پلتفرم های رسانه های اجتماعی نیز ادغام می شود.

شرکت حقوقی Client Intake Tech Stack

اگرچه Setmore می تواند به تنهایی به ،وان یک زمان بندی قرار ملاقات شرکت حقوقی مورد استفاده قرار گیرد، بهترین استفاده از آن به ،وان بخشی از یک پشته فناوری است. وقتی با LEX Reception و LawPay ،یب شوند، شرکت‌ها می‌توانند مدیریت تماس‌های دریافتی، زمان‌بندی قرار و پرداخت‌های آنلاین را یکپارچه کنند.

این به این م،ی است که مسئولین پذیرش شرکت دارای قابلیت های بیشتری هستند. آنها می توانند قرار ملاقات ها را با استفاده از روش ترجیحی شرکت – پلت فرم Setmore تنظیم کنند. علاوه بر این، آنها به راحتی می توانند در دسترس بودن اعضای تیم را ببینند و حتی از طریق تلفن پرداخت کنند.

برنامه زمانبندی قرار شرکت نیز عملکرد بیشتری دارد. از طریق ادغام، بسیاری از قابلیت های LawPay به طور مستقیم در پلت فرم تعبیه شده است. بنابراین دفتر می تواند پرداخت ها را به ،وان قرار ملاقات ها انتخاب کند. سپس این پرداخت ها مستقیماً در برنامه LawPay ادغام می شوند و مانند هر پرداخت دیگری ردیابی می شوند.

نسخه ی نمایشی Setmore با پذیرش LEX و LawPay

اخیراً، زک با جیلیان، بری و ابی از Setmore، LEX Reception، و LawPay صحبت کرد تا در مورد اینکه چگونه این پشته فناوری می‌تواند سیستم‌های ارتباطی یک شرکت حقوقی و مشتری را شارژ کند. نگاهی بیندازید و ببینید که چگونه این سه پلتفرم به طور یکپارچه با هم تعامل دارند.

چگونه آن را دریافت کنیم

شرکت های حقوقی می توانند در مورد آن بیشتر بیاموزند Setmore، LEX، و LawPay، جایی که آنها می توانند یک نسخه آزمایشی دریافت کنند، یک حساب کاربری رایگان راه اندازی کنند یا با اشتراک Pro Tier خود مستقیماً وارد آن شوند.

علاوه بر این، کاربران پذیرش LEX قبلاً از طریق حساب های خود به سطح Setmore Pro دسترسی دارند. در صفحه بررسی کامل ما درباره LEX اطلاعات بیشتری ،ب کنید و ببینید مش،ین Lawyerist چه تخفیف هایی دریافت می کنند.

آ،ین به روز رس، در 2 مارس 2023


منبع: https://lawyerist.com/news/setmore-lexreception-client-intake-tech-stack/