آشنایی با انواع کناف موجود در بازار | panelgachikanaf

آشنایی با انواع کناف موجود در بازار | panelgachikanaf

اجرای کناف کاری توسط تیم حرفه‌‌ای سازه نو با رعایت نظم انجام می‌شود. این طراحی برای اتاق خواب‌ها استفاده کم‌تری دارد اما اگر قصد دارید به اتاق خواب‌ها یا آشپزخانه روح ببخشید، طرح‌های مناسبی را هم در سازه نو می‌توانید پیدا کنید. کناف سقف کاذب که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده است به علت رنگ‌پذیری در طرح‌ها و رنگ‌های زیبایی انجام می‌شود. ۳- هزینه کناف نسبت به دیگر سقف های کاذب از جمله گچ ، رابیتس ،چوب و … کمتر است.

  • ویژگی منحصر به فرد بعدی هم اینه که، دریچه کولر و سایر تأسیسات مشابه در پشت سقف تعبیه میشن و از پایین دید ندارن!
  • و در امتداد محور میانی آن ها مهر آبی کناف Kanuf را مشاهده خواهید کرد.
  • اما در سقف کناف دکوراتیو، شما طرح های هندسی خاصی رو اجرا میکنین.
  • این امکان وجود دارد که در کنار کناف کاری اتاق خواب از یک روش نورپردازی مناسب نیز استفاده کرده و نمایی جدید در اتاق خواب خود ایجاد نمایید.
  • این پوشش زیبایی سقف را بیشتر کرده و می توان تاسیسات و سیم کشی ساختمان را به وسیله آن پوشش داد.

رنگ و نورپردازی سقف را باید بر اساس رنگ هایی که در خانه وجود دارند انتخاب کنید. در طراحی سقف کناف رنگ سقف بسیار مهم است زیرا بروی ظاهر کلی دکوراسیون داخلی تاثیر می گذارد. برای سقف اتاق های بزرگ بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید تا فضایی دنج و گرم در اتاق ایجاد شود. برای اتاق های کوچک هم طبیعتا رنگ های روشن مناسب است زیرا فضا را بزرگ تر نشان می دهد. اما بطور کلی تا جایی که دکوراسیون داخلی خانه اجازه می دهد دستتان برای انتخاب رنگ سقف کاملا باز است و می توانید آزاداته به انتخاب رنگ مورد علاقه خود بپردازید. مورد دوم توجه به نوع سبکی است که در دکوراسیون منزلتان وجود دارد.

قیمت کناف سقف

فضای خالی در پشت آن جهت عایق کاری و عبور تاسیسات ایجاد خواهد کرد. ولی توجه داشته‌باشید که قبل از رنگ آمیزی ، حتما آن را بتونه کنید. مصالح استفاده‌شده در کناف تا حدود 75 درصد قابل بازیافت می‌باشند. اگر بر طبق استانداردهای تعریف‌شده و خیلی اصولی کناف را اجرا کنید، می‌تواند در کنار زیبایی خاصی که به خانه می‌بخشد عایق حرارتی مناسبی نیز باشد. در اجرای کناف نسبت به روش‌های سنتی ، نیروی انسانی کمتری لازم است. در نتیجه می‌توان در مصرف سیمان، فولاد ، آهک ، گچ و خاک صرفه جویی کرد.

مزایای استفاده از کناف

در این مطلب جدیدترین مدل های کناف کاری سقف پذیرایی و اتاق خواب را مشاهده کردید و امیدواریم با مشاهده نمونه های اجرا شده کناف کاری سقف سالن پذیرایی و آشپزخانه ایده هایی برای اجرای هر چه بهتر کناف در مناطق مسکونی و واحد های تجاری داشته باشید. استفاده از کناف کاری سقف در ایران به علت سبک بودن، کم هزینه بودن مصالح و هزینه پایین در نگه داری و تعمیرات و همچنین زیبایی و متناسب بودن با فرهنگ ایران محبوبیت زیادی یافته است. الگوبرداری از طرح های اجرا شده و موفق کناف کاری سقف منزل می تواند نقش بسیاری در بهبود راندمان کاری برای کناف کاران و نیز خلق ایده ها و طرح های جدید برای کناف سقف منازل مسکونی و مکان های تجاری باشد. محبوبیت بالای استفاده از کناف کاری سقف در ایران باعث شده است تا در منازل مسکونی و شرکت های تجاری بسیاری از نمونه های مختلف طرح های کناف را مشاهده کنیم.

کناف ها وزن کمتری دارند، فشار کمتری را به ساختمان وارد می کنند. و مانند دیگر مدلهای پانل کناف، در راستای محور میانی خود مهر قرمز کناف Knauf به صورت لاتین را مشاهده خواهید www.panelgachikanaf.com کرد. کناف ها از جنس های مختلفی هستند که هرکدام بسته مصالح به کاربرده در مکانی خاصی کاربرد دارد. این نوع طراحی خاص برای کسانی که علاقه ای ندارند محیط خانه‌شان شلوغ شود بسیار ایده آل است. این طراحی از نظر مقاومت و ایمنی بسیار عالی است حتی در برابر زلزله بسیار امنیت بالایی دارد.